Haberler

Oppo Reno 2’nin ilk resmi tanıtım videoları yayınlandı

Akıllı telefon üreticisi Oppo’nun 28 Ağustos 2019 tarihinde resmi olarak tanıtacağı yeni akıllı telefonu Oppo Reno 2 modelinin tanıtılmasına kısa bir süre kala Oppo Reno 2 serisi ile ilgili ilk tanıtım videoları yayınlandı.
Yayınlanan görüntülerde yeni modelde yer alacak 20x dijital zoom özelliğine dikkat çekilirken, yeni eklenen bir çok özellikte kullanıcılara gösteriliyor. Oppo Reno 2 modelinde daha önce satılan modellere nazaran kullanıcılara çok daha net ve aynı zamanda sarsıntısız video çekme deneyimi sunan Ultra Steady Mode‘un kullanımı da videoda gösteriliyor.

[irp]

OPPO RENO 2 modeli dört arka kamera ile gelecek

Bir süre önce internette paylaşılan Oppo Reno 2 serisine ait olduğu iddia edilen tanıtım posterlerinde yeni akıllı telefonun 4 arka kamerası olacağı iddia edilmişti. Ayrıca ön kısmı tamamen ekran olan telefonun selfie kamerası ise köpek balığı yüzgeci şeklinde telefonun üst kısmına yerleştirilmiş.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu