HaberlerListeler

Oppo Find Z İsmi Resmi Olarak Tescillendi, Snapdragon 855 İşlemcili Yeni Model Olabilir

Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi’ne (EUIPO) yapılan başvurunun ardından Oppo firmasının Find Z ismini tescillediği ortaya çıktı. Henüz isim haricinde detayları bilinmese de geçtiğimiz Haziran ayında tanıtılan ve büyük beğeni alan Oppo Find X modelinin devamı olabileceği söylendi. İlk tanıtıldığı günlerde tamamı ekran olan ön yüzü ve açılır kapanır kamera sistemi ile bütün herkesin beğenisini kazanmayı başarmıştı.

10x optik yakınlaştırma özelliği

10x optik yakınlaştırma özelliği

Daha önceki paylaştığımız haberimizde de firmanın yeni akıllı telefon tepe modelinin adının Oppo Find X2 olacağını söylemiştik ve hatta Oppo tarafından geliştirilen 10x optik yakınlaştırma özelliğine sahip kamera modülünün de bu cihazda yer alacağını yazmıştık. Fakat ortaya çıkan bu tescil belgesiyle birlikte Oppo yeni akıllı telefonunun adını Find Z olarak belirlemiş diyebiliriz. 

Oppo firmasının ilk 5G li telefonu olacak yeni modelde Qualcomm X50 modem yer alacak. Yine ekranda öncekinden çok daha geliştirilmiş parmak izi okuyucu sensörü yer alacak ve ekranda daha çok geniş yerde tarama yapabilecek.  Son olarak telefonda 50W Super VOOC hızlı şarj sisteminin kullanılacağını da ekleyelim.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu