HaberlerTeknoloji

Oppo Find X3, 8GB RAM ve Android 11 ile Geekbench’te Görüldü

Merakla beklenen Oppo Find X3, 8 GB RAM, Android 11 tabanlı ColorOS 11.2 ara yüzü ile Geekbench testinde görüldü. Detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Dün Geekbench üzerinde yeni Oppo modeli PEDM00 koduyla görüldü. Bu modelin Oppo Find X3 olduğu ortaya çıktı. Testlerde telefona ait özelliklerde belli oldu.

8GB RAM kullanılan telefonda Snapdragon 870 yonga seti kullanılacak. Aslında Snapdragon 865 ile bir çok özelliği aynı olan bu yeni işlemcinin en belirgin farkı 3.2GHz saat hızında çekirdeğe sahip olması. Kutusundan Android 11 yüklü çıkacak olan telefonda ColorOS 11.2 ara yüzü kullanılıyor.

Test sonuçlarına baktığımızda ise aslında dahi ve güçlü olduğunu söyleyebileceğimiz işlemcinin aldığı puan çoklu çekirdek performansına göre Snapdragon 865’in gerisinde kalmış. Tek çekirdek performansında ise daha yüksek puan almayı başardığı görülüyor.

Oppo Find X3 modelinin teknik özellikleri

Oppo Find X3 modelinin teknik detaylarına baktığımızda 8 GB RAM’e ek olarak 256 GB depolama alanı yer alırken, FullHD+ ekran kullanılmış. Telefonun ön kısmına konumlandırılan sefie kamerası ise 12.6 MP. Bununla ilgili daha fazla ayrıntı önümüzdeki günlerde ortaya çıkacaktır.

Kaynak

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu