HaberlerTV Yayınları

Onur Saylak Çarpışma’daki Veli karakteriyle Çukur’a konuk oluyor!

Show TV’de Perşembe akşamları yayınlanan ve sevilen dizi “Çarpışma” da oynadığı Veli Cevher karakteriyle izleyicilerden tam puan olan ünlü oyuncu Onur Saylak, yine Show TV’de yayınlanan ve Ay Yapım tarafından yapılan “Çukur” dizisine konuş olacağı söyleniyor. MedyaTava’da çıkan habere göre, Saylak tarafından canlandırılan Veli Cevher karakteri bir bölümlüğüne Çukur dizisine renk katacak.

Ünlü oyuncu iyibir oyuncu olmasının yanında yönetmen olarakta adından söz ettirmeyi baraşaran birisi olarak karşımıza çıkıyor. Hernüz detayları belli olmasa da Çukur dizisinde Vatrolu karakteriyle karşılıklı oynayacakları sahne çok konuşulacak gibi duruyor. 

Ülkemizde bu tip örnekler yok ama özellikle Amerikan dizilerinde çok izlenen ve sevilen dizideki ana karakter aynı kanalda başka bir dizide oynayabiliyor. Bu olaya spin off deniliyor. Belki ilerleyen dönemde başka kanallarda dizilerde de bu tip olayları görebiliriz.

İlgili Makaleler

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu