HaberlerTürkiye

Onur Air yolculara isyan ettirdi

Bu sabah İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaşanan olayda, İstanbul – Adana seferi yapacak olan Onur Air’e ait uçak iki kere rötar yaptı. Daha sonra geçte olsa havalanan uçak sadece 20 dk havada kaldıktan sonra arızalanınca geri İstanbul’a dönmek zorunda kaldı.  Uçaktaki yolcular firma yetkililerinin kendilerine hiç bir açıklama yapmaması ve hatta uçak içerisinde uzun süre beklemelerine rağmen yiyecek ve su bile verilmemesine tepki gösterdi.


UÇAKTA BULUNAN ÇOCUKLAR BU OLAYDA BÜYÜK ZORLUKLAR YAŞADILAR

Uçakta meydana gelen arıza nedeniyle İstanbul’a geri dönen uçağın içerisinde bulunun çocuk yolcular bu süreçte büyük zorluklar yaşadılar. Çocuklara bile su veya yiyecek birşey verilmemesi, Onur Air yetkililerinin sorunla ilgili kendilerine hiç bir açıklamama yapmaması üzerine uçak firmasını havaalanında protesto ettiler.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu