Tasarımlar ve Sanat

Okyanus Altındaki Fantastik Dünyada Çekilmiş Harika Fotoğraflar

Usta fotoğrafçı Benjamin Von Wong değişik ortamlarda çektiği harika resimlerle tanınmaktadır. Deniz altında çekilmiş harika fotoğraflar.

Usta fotoğrafçı Benjamin Von Wong değişik ortamlarda çektiği harika resimlerle tanınmaktadır. Daha önce de ip üstünde yürüyen adamın fotoğraflarını çekerek dikkatleri üzerine çeken Benjamin Von Wong bu sefer de su altında bir birinden güzel fotoğraflar çekmiş.

Ünlü fotoğrafçı çekimleri 2 model ve 7 dalgıçla beraber Bali Adalarında gerçekleştirmiştir. Sanatçı uzun araştırmalar sonunda su altında batık bir gemi ve harika mercanların arasında muhteşem fotoğraflar ortaya çıkartmış.

Wong, çekimlerin ne kadar zor koşullarda ve büyük öz veriyle gerçekleştiğini belirtiyor. Fotoğraf çekimlerinden önce modeller su altında yaptıkları antrenmanlarla daha düzgün yüz ifadeleri vermeleri sağlanmış ve en önemlisi de fotoğrafların çekimleri için tamamen doğal ışıklardan faydalanılmış. İlk görünce böyle düğün fotoğrafları efsane olur fikri geldi aklıma.

1. Su altı fotoğrafçılığı

Su altı fotoğrafçılığı

2. su altında çekilmiş fotoğraflar

su altında çekilmiş fotoğraflar

3. su altı fotoğrafları

su altı fotoğrafları

4. su altında çekilen fotoğraflar

su altında çekilen fotoğraflar

5. Denizin altında çekilen fotoğraflar

Denizin altında çekilen fotoğraflar

6. su altı fotoğrafı nasıl çekilir

su altı fotoğrafı nasıl çekilir

Originally posted 2016-06-04 06:30:33.

İlginiz Çekebilir

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu