EDİTÖR BAŞVURU
Faydalı Bilgiler

Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmenler günü hediyesi olarak sizlerin işini kolaylaştıracağınıza inandığımız en güzel hediye fikirlerimizi bu çalışmamızda sizlere sunuyoruz.

Öğretmenlere hediye seçimi aşaması ne zordur biliriz. Çünkü öğretmenlerimize diğer yakınlarımıza aldığımız gibi hediyeler alamayız. Daha çok saygı ve mesleklerine minnettarlığımızı gösteren hediyelerden seçim yapmamız gerekiyor. Bu anlamda da hediye bulabilmek oldukça zor. Öğretmenler günü hediyesi olarak sizlerin işini kolaylaştıracağınıza inandığımız en güzel hediye fikirlerimizi bu çalışmamızda sizlere sunuyoruz. Sizin için çok süper bir 24 Kasım hediye listesi oluşturduk.

Hediye seçmek hem bir maliyet, hem de bir zaman işi doğrusu. Size maliyet noktasında yardımcı olamayabiliriz belki ama öğretmeninize hediye seçerken yaşayacağınız boşa geçecek zamanınızı size geri veriyoruz. Çünkü burada en güzel öğretmenler günü hediyeleri sizin için hazırlandı. Öğretmenler günü, öğretmenler günü olalı böyle anlamlı bir hediye görmemiştir diye düşünüyoruz.

Siz de biricik öğretmeninizi bu anlamlı hediyeler içerisinden dilediğinizi seçerek eminiz ki sevince boğacaksınız. Kişiye özel hazırlanan tüm hediyeler anlamlı olup, aynı zamanda da değerlidir. Yeryüzünde eşi ve benzeri olmadığından hediye sahiplerince kendilerini daha da özel hissetmelerini sağlar. Siz de, sizin için dünyada bir eşi ve benzeri olmayan biricik öğretmeninize, kendisi kadar özel olabilecek bir kişiye özel hediyeyi bu sayfadan seçebilirsiniz.

Bu sayfadaki hediyeler öğretmeninize oldukça anlamlı bir seçim olacak. Listemizde yer alan bütün ürünler öğretmene öğretmenler günü hediyesi olarak değerlendirilebilecek seçimler olacaktır. Hemen şimdi bir arada bulacağınız deneyimleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Çok mutlu olacağınız ayrıcalıklara sahip olacaksınız.

Öğretmeninizin öğretmenler gününü kutlamak için az bir zamanınız kaldıysa satın alacağınız hediyelerin aynı zamanda hazırlanma ve kargoya verilme süreleri de olacağı için sipariş oluştururken bu süreleri de dikkate almanızda yarar olacaktır.

Öğretmen Anneye Hediye Kupa Bardak

Öğretmen Anneye Hediye Kupa Bardak

Kişiye özel tasarımın unutulmaz gücünün farkındalığıyla hazırlatacağınız bu kupa bardak, yıllar sonra bile öğretmeninize sizi hatırlatacak. Sizler İsme özel kupa bardağın tasarlanması için ürün kişiselleştirme alanını doldurarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Kişiye özel kupa bardak her zaman talep gören bir hediye olacak. Hem ucuz hem de kaliteli hediye. Hediyemen sıradan kupa bardaklar değil, gerçek anlamda beğenilecek ve sevilecek kupa bardaklar tasarlıyor. Planlanmış ve zevkli düşünülmüş her hediye insana kendisini daha iyi hissettirir. Siz de bu kahve kupasıyla öğretmeninize kendisini çok iyi hissettiriyor olacaksınız. Öğretmene öğretmenler günü hediyesi almak için illa öğretmeninizin üzerinde taşıyacağı bir hediyeye de ihtiyacınız yok! Öğretmen anneye hediye kupa bardak ile öğretmeninizin elinin altında hazır bulunduracağı harika bir obje verebilirsiniz. En sevdiğiniz içeceklerden olan kahvenizi daha bir keyifli yudumlamanızda size eşlik edecek olan bu özel bardağı kendi adınıza hazırlatmak veya sevdiklerinizi bu özel bardakla sevindirmek istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Şimdi hemen sitemizden siparişinizi verin diyoruz.

Bayan Öğretmene Özel Makyaj Çantası

Bayan Öğretmene Özel Makyaj Çantası

Öğretmene hediye fikirleri çalışmamızda bu kez da podyumda şık bir makyaj çantası var. Öğretmeninize her zaman siz hatırlatacak değerli ve anlamlı bir hediye vermek isterseniz, bu kişiye özel makyaj çantası ne güne duruyor ki? Şıklığıyla ve etkileyiciliği ile son derece anlamlı esintilere sahip olan bu anlamlı armağan, bircik öğretmeninizi çok mutlu edecektir. Çok beğenilecek bir hediye almaya ne dersiniz? Erkek öğretmenler için olmasa da kadın öğretmenler için çok beğenilecek olacağı kesin. Neden mi bahsediyoruz elbette makyaj çantasından. Öğretmenleriniz için kişiye özel makyaj çantası hediyenizi her anlamda kullanabileceği bir çantaya döndürebilir. İçine kalemlerini de koyabilir ya da dilerse el çantası da yapabilir.

Öğretmeninize Özel Hediye Oscar Ödülü

Öğretmeninize Özel Hediye Oscar Ödülü

Öğretmenleriniz için geleceğe güzel hatıralar bırakabileceğiniz çok değerli ödüller ile tanışın. Eğer siz de öğretmenler gününde öğretmeninizi mutlu etmek ve bu güzel Oscar heykeliyle sevginizin altını kalın çizgilerle çizmek istiyorsanız, geç kalmadan bu İsme özel oscar ödülünün siparişini vermelisiniz. Hediyemen öğretmenler gününde öğretmeni için en güzel hediyeyi bulmak isteyenleri ve arayış içerisinde olanları ferahlatacak. Öğretmeninizin özel zamanlarında onlara hitap edebilecek türden hediyeler beğenerek sizin için ne kadar özel olduklarını hissettirebilirsiniz. En güzel hali ile teslimat adresinize ulaştırılarak öğretmeninize özel hediye Oscar ödülü dışında seçkin ürünleri bulunan hediye sitesinde kolaylıkla bulabileceğiniz kişiye özel hediyeler hem tasarımsal bakımdan, hem de her beklentiyi karşılayacak potansiyelde sınırsız gibi. Hediyenin büyüğü, küçüğü olmaz belki ama manevi olarak değerlisi ve değersizi olur. Örneğin, bakkaldan linke tıklayarak satın alınmış klişeleşmiş bir kalem ile sevdiklerinizin karşısına geçemezsiniz. Bu nedenle maddi değeri ne olursa olsun öğretmenleriniz için satın alacağınız hediyelerin manevi değerinin büyük olması gerekir.

Kişiye Özel Yılın En İyi Öğretmeni Yastık

Kişiye Özel Yılın En İyi Öğretmeni Yastık

Öğretmeninize manevi değeri yüksek ve anlamı olan bir hediye vermek istiyorsanız, ona kendisini ne kadar önemsediğinizi ve sevdiğinizi belli edecek hediyeler arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin bu kişiye özel yılın en İyi öğretmeni yastık gibi bir hediye eminiz ki öğretmeninize harika duyguları bir arada yaşatacaktır. Zira tamamen siz bu yastığı öğretmeniniz için hazırlatıyor olacaksınız. Eşsiz deneyimler sizleri beklerken uzak kalmamalısınız. Hediyemen farkı her zaman adından söz ettirmeyi başarıyor. Sizlere hissettirecekleri ile çok daha ayrıcalıklı kılacak. Sevgililer için olduğu gibi, mesleklere özel yastık modelleri de hediyemen dünyasında sizleri bekliyor. İsme özel yastıklar deyince sadece özel kişilere hediye olarak verebilirsiniz diye bir kural yok. Resimli yastık hediyesi en öğretmeniniz için de eğlenceli ve özel bir hediye olarak görülebilir. Doğum günü kutlaması, yeni yıl tebriki gibi özel durumlar için de yastıklar kullanılmaya başlanıyor.

Öğretmene Hediye Kanvas Tablo

Öğretmene Hediye Kanvas Tablo

Öğretmene minik hediyeler alıp götürmek ve hatta öğretmenler günü beklemeden öğretmeniniz olduğu için ne kadar mutlu olduğunuzu göstermek açısından hediye vermek, sevginizin daha sağlam ve kalıcı temeller üzerine oturmasında size yardımcı olacaktır. Öğretmeninize manevi değeri yüksek ve anlamı olan bir hediye vermek istiyorsanız, ona kendsini ne kadar önemsediğinizi ve sevdiğinizi belli edecek hediyeler arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin bu öğretmene hediye kanvas tablo gibi bir hediye eminiz ki öğretmeninize harika duyguları bir arada yaşatacaktır. Zira tamamen siz bu kanvas tabloyu öğretmeniniz için hazırlatıyor olacaksınız. Kanvas tablo hediyesi ile onu şaşırtmak oldukça kolay olacak. Belki de o böylesi özel bir anı unuttuğunuzu bile düşündüğü anda hediyesini bir anda vererek öğretmeninizi çok mutlu etmeyi planlayabilirsiniz. Öğretmenler gününde öğretmeninizin yüzündeki mutluluğu görmek istiyorsanız eğer, ona baktıkça sizi hatırlayacağı bir hediye vermeye ne dersiniz? Öğretmeninizi şaşırtıp yüzündeki tebessümün bir parçası olabileceğiniz öğretmene hediye kanvas tablo ile öğretmeninizin kalbine dokunabilirsiniz! Öğretmene hediye kanvas tablo tüm zarifliğini ortaya koymaya hazır. Öğretmene özel hale getireceğiniz ve eminiz ki çok beğenilecek olan öğretmene hediye kanvas tablo ile siz ve bu anlamlı hediyeniz daima hatırlanacaksınız. Siz hayal ettiğiniz kanvas tabloyu hediyemen’e iletecek ve sizin için özel olarak hazırlanmasını isteyeceksiniz.

Öğretmenlere Hediye Taş Bardak Altlığı

Öğretmenlere Hediye Taş Bardak Altlığı

Hem öğretmeninize söylemek istediğiniz güzel sözlerinize, hem de onun güzel ismine özel olarak tasarlanacak olan bu hediyelik taş bardak altlığı kişiye özel oluşuyla anlamlı ve değerli bir hediye olacak. Hemen bu cazip fırsatı değerlendirin ve İsme özel bardak altlığını vermek istediğiniz kişi için hediyenizi almaya hazırlanın. Öğretmeninizi ne kadar sevdiğinizi anlatmak için kelimelerinizin yeterli gelmediğini düşünüyorsanız öğretmenlere hediye taş bardak altlığı bu konuda sizlere harika bir opsiyon sağlıyor. Öğretmeninize hayatının en büyük hediye şokunu yaşatmaya hazır mısınız? belki ufak ama öğretmeninizin çok hoşuna gidecek kişiye özel bir bardak altlığına ne dersiniz? sürekli olarak kullanacağı bir bardak altlığını sizin öğretmeninize almanız ve bu bardak altlığını daha özel bir hale getirip ona özel kişiselleştirmeniz demek, kendisi için hediye seçiminizi orijinal kılıyor.

Öğretmene Hediye Kare Duvar Saati

Öğretmene Hediye Kare Duvar Saati

Bol şekilde modellerini fikir olarak sunduğumuz duvar saatlerinin dışında hediye listeniz içerisinde değerlendirebileceğiniz güzel harika hediye fikirlerimiz de var. Öğretmenler günü hediyenizi anlamlı bir hediye dönüştürmek için de, güzel sözlerden oluşan bir hediye notuyla bu duvar saatini taçlandırmayı unutmamalısınız. Öğretmenine sıradan objeleri layık görmeyen ve duvar saati gibi eşyaların bile kişiye özellerini sürprizler yapmak için değerlendirmek isteyenleri bu harika duvar saatini sipariş vermeye davet ediyoruz. Öğretmene anlamlı bir hediye önerisi olarak sizlere kesinlikle tavsiye ediyoruz. İnanın ki bu esprili ve anlamlı hediyeni kesinlikle hak ettiği değeri buluyor olacak.

Sınıf Öğretmenine Hediye Kitap Ayracı

Sınıf Öğretmenine Hediye Kitap Ayracı

Öğretmene hediye seçme süreci hep zor ve sancılı olmuştur. Öğretmenler günü için kaliteli olmasının yanında kusursuz bir hediye olacak olmasıyla da doğru bir seçim olacak. Sınıf öğretmenine hediye kitap ayracı ile biricik öğretmeninizi çok mutlu edeceğinize gönülden inanıyoruz. Oldukça etkileyici hediye olan sınıf öğretmenine hediye kitap ayracı tüm özel günlere yönelik özel bir hediyedir. En güzel isme özel ve mesajlı kitap ayracı tasarımlarını bulabileceğiniz online hediye fikirleri sitemizde öğretmeninizin ayaklarını yerden kesecek kitap okuma ayracınıza kavuşabilirsiniz. Ayrıca eminiz aynı gün kargo yapılacak olan bu kitap okuma ayracını öğretmeninize vermek için sizler de heyecanlanıyor olacaksınız. Öğretmenler gününde öğretmene hediye ne hediye alınırın cevapları, sizler için beğendiğimiz birbirinden güzel hediye fikirleri ile netlik kazanıyor. Kitap okuma ayraçları, olmazsa olmazlardandır. Bir de kişiye özel detaylara sahipse işte o zaman tadından yenmez. Günün her saatinde öğretmeninize kendinizi hatırlatacak bir armağan düşünüyorsanız işte bu kişiye özel kitap ayracı sizin için kaçırılmayacak güzellikte.

Öğretmeninize Özel Mutfak Önlüğü

Öğretmeninize Özel Mutfak Önlüğü

Tasarım mutfak önlükleri ile gönüllere taht kurup gözlerin de pasını siliyoruz. Anlamlı hediyeleri sizlere hızlıca ulaştırmaya her zaman çaba gösteren hediye rehberiniz hediyemen, öğretmeninize güzel duygularınızı gösterebileceğiniz özel tasarım ürünüyle karşınızda. Sadece öğretmeninize özel tasarlanacak bir önlüğe ne dersiniz? eminiz ki öğretmeninizi bu mutfak önlüğü çok mutlu edecek. Hediye kararsızlığındakilere öğretmene hediye ne alınır sorusuna ilaç gibi gelecek olan bu güzel mutfak önlüğü, öğretmene de kullandıkça sizi hatırlatacak. Öğretmene özel olarak tasarlamış olduğumuz yüzlerce ürüne evinizden, iş yerinizden hatta mobil uygulamasından son derece basit şekilde siparişlerinizi verebilirsiniz. Siz de öğretmenlerinize özel günlerini daha da anlamlı kılacak, öğretmenlerinizin sizin için ne kadar kıymetli olduğunu vurgulayabileceğiniz anlamlı bir armağan verin.

Sınıf Öğretmenine Özel Termos Bardak

Sınıf Öğretmenine Özel Termos Bardak

Online favori hediye siteniz hediyemen’de öğretmenler günü hediyesi olarak yararlanabileceğiniz ve öğretmeninize ulaştırabileceğiniz anlamlı termos bardak çeşitleri sizleri bekliyor. Şu anda sizlere güzel bir hediye tavsiyesinde bulunup öğretmeninizin bu hediyeyi neden çok seveceğini göstermeye çalışacağız. Öğretmene alınacak hediyeler arasında en özel hediyelerden bir tanesi olan bu termos bardak, öğretmeninizi mutlu edebilecek detaylar bulunduruyor. Öğretmeninize en unutulmaz öğretmenler gününü eminiz ki sınıf öğretmenine özel termos bardak ile yaşatmış olacaksınız. İster kendinize ister öğretmeninize hediye olarak alabileceğiniz bu özel tasarım termos bardak içeceklerinizi çok keyif alacağınız bir şekilde içmenizi sağlıyor olacak. Renklerinin uyumu ve şık tasarımıyla klasik bir termosun çok ama çok ötesinde bir tasarım.

Canım Öğretmenim Resim Çerçevesi

Canım Öğretmenim Resim Çerçevesi

Öğretmeninizi küçük ama anlamlı bir hediye ile sevindirmek istiyorsanız, doğru bir seçim yapacaksınız. Böylesine şık bir hediye ile öğretmeninizi ne kadar düşündüğünüzü göstermiş olacaksınız. Başka bir hediye sitesinde daha iyi tasarım veya daha hesaplı bir resim çerçevesi bulamayacağınızı düşünüyoruz. Kapıda ödeme gibi en güvenli ödeme yöntemlerini de bünyesinde barındıran hediyemen’den yapacağınız her 250 lira ve üzeri olan alışverişleriniz, kargo ücretsiz olarak istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır. Öğretmeninizi mutlu edin ve siz de öğretmeninizin mutluluğundan pay çıkarın diye alışverişin en kolay halini sizlere sunduk. Kişiye özel resim çerçevesi satın alırken, mağazamızın tüm fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

İlginiz Çekebilir

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu