Yaşam - insan

Ofiste Nasıl Giyinilir?

Ofiste çalışıyorsunuz veya ofiste mi çalışmaya başlayacaksınız? Bu yazımızda ofiste şık ve ikon kadın olabileceğiniz birkaç tüyo vereceğim.

Ofiste çalışıyorsunuz veya ofiste mi çalışmaya başlayacaksınız? İşte bu durum bazı kadınlar için gerçekten için gerçekten problem olabilir. Çünkü ofislerin kendine has bir kıyafet modası vardır. Tabii, ilk başlarda bu modaya ayak uydurmak sizin için biraz sıkıntılı bir süreç olabilir. Bende bu süreci daha rahat atlatmanız için sizlere ofiste şık ve ikon kadın olabileceğiniz birkaç tüyo vereceğim.

Siyahlara Boğulmayın!

Siyahlara Boğulmayın!

Eskidendi öyle ofis ortamında siyah giyinmek. Artık tercih edebileceğiniz daha fazla renk seçeneğiniz var. Bordo, saks mavisi, kırmızı ve mavi bu renklerden sadece birkaçıdır. İsterseniz desenli kıyafetlere de yer verebilirsiniz. Fakat parlak kıyafetlerden kaçınmaya çalışın. Sonuçta işe gidiyoruz, akşam yemeğine değil.

Kısa Ceketler Kurtarıcınız Olabilir

Son yılların en popüler kıyafetleri arasında kısa ceketler geliyor. Hem ceket havasıyla ciddi bir görüntü elde etmenizi sağlarken kesimiyle de sizlere spor bir görünüm katacaktır. Neredeyse her markada kısa ceketler bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu ceketler farklı renklerde ve modellerde karşımıza çıkabiliyor.

Tek Renk Giyinmeyin!

Tek Renk Giyinmeyin!

Siyah kıyafetler mazide kaldığı gibi tek renk giyinme devri de kapandı diyebiliriz. Artık ofislerde birbiriyle uyumlu birkaç renk kıyafet tercih ediliyor. İki renk kullanılacağı zaman en çok tercih edilen renk ise beyazdır. Beyaz çizgili bluzlar veya mavi bir eteğin üzerine beyaz gömlek oldukça fazla karşımıza çıkan tercihler arasındadır.

Elbiseleri Tercih Edebilirsiniz

Elbise giymek istiyorsunuz fakat bir türlü tercihinizi yapamadınız mı? O zaman Elbiseleri tercih edebilirsiniz. 2020’nin modası diyebileceğimiz bu tulum ve elbiseler size hem şık bir hava katacak hem de sempatik bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu