HaberlerListelerMagazin

Nusret Gökçe’nin Yunanistan’da açtığı restoranına gitmek için 20 bin TL’yi gözden çıkarıyorlar

Dünyanın bir çok farklı noktasında yeni restoranlar açmaya devam eden Nusret Gökçe, son olarak Yunanistan’ın en gözde adalarından biris olan Mykonos adasında bir restoran açtı. Yeni açılan Nusr-Et’e kısa sürede bir çok ünlü isim ve yıldız futbolcular akın ettiler. Açılmasının ardından az bir süre geçmesine rağmen restoranda rezervasyonların dolduğu ve restoranda manzarası güzel bir masada oturmak isteyenlerin ise 3 bin euro yaklaşık 20 bin TL hava parası verdikleri iddia edildi.

ÜNLÜ FUTBOLCULAR RESTORANA AKIN ETTİ

ÜNLÜ FUTBOLCULAR RESTORANA AKIN ETTİ

Yeni şubeyi ziyaret eden ünlü futbolcuların arasında Roma’lı Stephan El Shaarawy, Real Sociedad’ın yıldız oyuncusu Theo Hernandez, Juventus’ta forma giyen Türk futbolcu Emre Can ve Ukraynalı isim Yevhen Konoplyanka gibi isimler yer aldı.

KISA SÜREDE 1 AYLIK REZERVASYONLAR DOLDU

KISA SÜREDE 1 AYLIK REZERVASYONLAR DOLDU

Takvim gazetesinde yayınlanan habere göre; ünlü futbolcular, oyuncular ve ülkenin sosyetik isimlerinin akın ettiği restorana aşırı talep olmasının ardından ön kısımda yer alan ve deniz manzarası olan masaların önümüzdeki bir ay boyunca dolu olduğu belirtildi.

İlginiz Çekebilir

Sevda

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu