HaberlerListelerÜnlüler

Nusr-Et Amerika’da Fast Food Restoranı Açıyor

Amerika’da önce Miami ve daha sonrada New York’ta Nusr-Et restoranı açan Nusret GÖKÇE, özellikle fiyatlarıyla ve daha sonrada hijyeniyle tartışmalara neden olmuştu. Hatta ülke medyasındaki sert eleştirilerde restoranların kapatılması bile dile getiriliyordu.

Hem bu sert eleştirilere cevap vermek yemde ABD’de kendisine daha fazla yer bulmak isteyen Nusr-Et, yeni bir konseptle ABD’de yaşayanların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

New York Post gazetesine röportaj veren Nusr-Et’in kurucu ismi Nusret GÖKÇE, ABD geneline hizmet verecek bir burger zinciri kurmayı planladıklarını ve hatta burger zincirinin adınında “Salt Bae” olacağını açıkladı.

İlk Salt Bae restoranının Los Angeles’ta açılacağını belirtirken, restoranın kira anlaşmasının imzalandığını belirtti. Daha sonra ikinci restoranı ise Soho’da açacaklarını sözlerine ekledi.

Salt Bae sadece zenginlere hizmet etmeyecek

Yayınlanan haberde Los Angeles’ta açılacak olan Salt Bae burger restoranının 400 metre karelik bir yere sahip olacağını ve restoran içerisinde alkol satışının da yapılacağı belirtildi. Nusr-Et restoranlarının aksine Salt Bae’de burger fiyatlarının makul düzeyde tutularak herkese hitap edeceğini yalnız diğer fast food zincirlerinden farklı olarak Salt Bae’de siparişlerin masalara servis edileceğini yazdılar. 

Konuyla ilgili bir açıklama yalan Doğuş Holding Başkan Yardımcısı Yavuz Pehlivanlar ise ilk restoranlarının en geç sonbaharda hizmete gireceğini ve daha sonra Manhattan ve Brooklyn’de açacakları restoranlarla birlikte burger zincirini genişletmeyi hedeflediklerini belirtti.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu