HaberlerTV Yayınları

Netflix’te yayınlanacak yeni Türk dizisi Love 101 oyuncu kadrosu ve konusu belli oldu

Netflix’te 2020 yılında yayınlanacak yeni Türk dizisi Love 101 ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Ay Yapım imzasını taşıyan Love 101 dizisi oyuncu kadrosu bir çok yıldız isme ev sahipliği yapıyor. Love 101 başrollerinde Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, Kubilay Aka, Dade İşçil, Kaanurgancıoğlu, Selahattin Paşalı ve Pınar Deniz’in yer alacağı kesinleşti. Love 101 dizisi senaristi ise Meriç Acemi olacak. 

26 Haziran tarihinde çekimlerine başlanan Love 101 dizisinin konusu “1990’lar Türkiyesi’nde, dışlanmış bir grup genç, onlarla kalmak için sebebi olsun diye sevgili öğretmenlerini birine âşık etmek için el ele verir.” olarak açıklanmış. 

Vatanım sensin dizisindeki rolüyle izleyenlerin beğenisini kazanan Pınar Deniz, yeni dizide Burcu Öğretmen rolüyle izleyici karşısına çıkacak.


pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu