HaberlerTV Yayınları

Netflix Yeni Bir Mobil Paket Test Ediyor

Netflix şirketi, yapmış olduğu zamların ardından kullanıcıları tekrar kendine çekmek ve mutlu etmek için yeni bir paket oluşturma hazırlıklarına girdi. Detayları yavaş yavaş ortaya çıkan paketin ile ilgili çalışmalar devam etmekte. Yapılan açıklamalara göre yakın bir zamanda çıkarılması planlanan Netflix paketi, yalnızca mobil cihazlardan kullanılabilecek. Bu yüzden de fiyat olarak en uygun paket durumunda olması bekleniyor.

En Uygun Netflix Paketi Olacak

Öncelikli amacı Hindistan’da bulunan halkı etkilemek ve onları kendisine çekmek olan şirketin çıkaracağı bu paketin en uygun Netflix paketi olması bekleniyor. Fiyat olarak ise 250 rupi değer biçildi. Bu da Türk lirasına çevrildiği zaman yaklaşık 20 lira yapmakta. Ancak şuan için hangi ülkelerde hizmete sunulacağı bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Türkiye Hali Hazırda En Uygun Fiyatla Kullanan Ülke Durumunda

Netflix fiyatlandırmaları ülkelere göre karşılaştırıldığı taktirde ülkemiz en uygun fiyata kullanan ülkelerden biri durumuna geliyor. Bahsedilen mobil paketin ülkemize sunulması durumunda da yine en düşük fiyatla bizim kullanmamız bekleniyor. Özelikle sadece Nisan ayında onlarca yeni içerik sunması beklenen şirketin böyle bir paket oluşturması halinde kullanıcı sayısında gözle görülür bir artış yaşanacaktır.

Sadece mobil cihazlarda kullanılabilecek olan paketin tek bir cihazda dizi veya film izlememize olanak tanıması bekleniyor. Kalite olarak ise 720p bahsi geçenler arasında.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu