HaberlerListeler

Netflix Paket Fiyatlarına Zam Geldi, İşte Yeni Fiyatlar


Netflix bir çok uluslararası firmanın aksine ülkemizde hizmet verdiği diğer ülkelere göre daha uygun fiyatlı hizmet veriyordu. Bir süredir bu ücretlere zam geleceği konusunda bir çok haber çıkmıştı ve beklenen oldu, Netflix bugünden geçerli abonelik fiyatlarına zam yaptılar. Zamlarla ilgili bir çok deneme yapan firma şimdiki zamlı fiyatları sadece yeni üye olacak kişilere gösteriyor.

Zam gelmeden önce Netflix Temel plan fiyatı 15.99 TL, Standart Plan fiyatı 27.99 TL, Özel plan fiyatı ise 39.99 TL idi. Netflix Türkiye’nin bugün yaptığı zamlardan sonra ise fiyatlara 2 TL zam geldiği görülüyor. Yeni fiyatlamada 17.99, 29.99 ve 41.99 TL olarak gözükmektedir. Bir diğer ayrıntı ise daha önceden abone olan kişiler üyeliklerini güncellemek istediğinde eski fiyatlarla güncelleme yapabiliyorlar.

Netflix Zammı geri alınabilir

Bugün itibariyle zamlı fiyatlarla hizmet vermeye başlasa da Netflix kısa bir süre deneme yaptıktan sonra bu zammı geri çekebilir. Daha önceden de bu konuyla ilgili olarak her zaman doğru fiyatı ayarlamak için fiyat testleri yaptıklarını belirtmişlerdi.

“Üyelerimizin Netflix’e verdiği değeri daha iyi anlamak için dönem dönem farklı fiyat politikaları test ediyoruz. Bu testler herkese açık değil. Ayrıca testlerde görülen fiyatları hiçbir zaman uygulamaya koymayabiliriz. Amacımız, Netflix üyelik ücreti politikasının doğruluğundan emin olmak.”

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu