HaberlerKimdir?ListelerYaşamYaşam - insan

Neslican Tay Kimdir? Neslican Tay’ın Hayatı

Neslican Tay Kimdir? Neslican Tay’ın Hayatı

Neslican Tay Kimdir? Neslican Tay’ın Hayatı

19 yaşında kanser olduğunu öğrenen ve bu amansız hastalık ile verdiği mücadele ile bilinen Fen Lisesi mezunu güzeller güzeli bir kız olan Neslican Tay, kanser hastalığının da etkisiyle sol bacağını kaybetmiştir. Kanserle verdiği amansız mücadelenin yanı  sıra, güzelliği ile de dikkat çeken Neslican, özellikle sosyal medyada oldukça popüler olmuştur. Neslican’ın kanser hikayesi sadece bir kez ile sınırlı olmayıp, iki kez kansere yakalanmasına rağmen bu amansız hastalığı yenmeyi başarmış, ancak üçüncü kez kansere yakalandığını, sosyal medya hesabından duyurmuştur.

Belki Kaybedeceğim Ama, Mücadeleyi Bırakmayacağım!

Belki Kaybedeceğim Ama, Mücadeleyi Bırakmayacağım!

 Her ne kadar yendiği ilk kanserde bacağını kaybetmiş olsa da, hayata tutunmayı ve kansere karşı etkin bir mücadele vermeyi başararak diğer hastalara ve ailelerine karşı, emsal teşkil etmiştir. Mimar olmak isteyen Neslican, kanserle mücadelesinin yanı sıra eğitimini de büyük bir başarıyla sürdürmektedir. 

Sosyal medyada yaptığı bir paylaşımda  “ Belki ben kaybedeceğim ama, savaşarak kaybetmek istiyorum. Bunun için mücadeleyi elden bırakmak istemiyorum. Zaten bana da bu mücadeleyi vermek yakışır. İnşallah ben kazanırım.” Şeklinde video paylaşarak, mücadelesinden asla yılmayacağına vurgu yapmış ve takipçilerini duygulandırmıştır. 

Ben Bir Bacaktan İbaret Değilim, Çok Daha Fazlasıyım.

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu