ListelerTasarımlar ve Sanat

Nefes Kesen Harika Su Altı Fotoğrafları

Sualtı fotoğrafçılığında öncü olarak görülen Rogers, bu kadar gelişmiş bir stil ve teknik geliştirdi, evrensel uluslararası beğeni kazandı. Çalışması, yüzey ve su katmanları arasındaki ışık kırılmasının eşsiz kalitesini benimsemekte ve kişisel yaklaşımı, çevremizdeki unsurlar içinde varlığımızın kırılganlığını onurlandırmak ve araştırmaktır. İç içe geçmiş figürlerin kıvrımları ve akıcı perdelikleri, Rogers’ın fotoğraflarının 17. yüzyıl tabloları kadar dramatik görünmesini sağlıyor.

“Hepimiz suyla bağlantılı, sudan yapılmış ve suyla hayat verdik, bu yüzden önemli olmalıyız. Ama biz bunu kabul etmekteyiz ve okyanuslarımızı ve nehirlerimizi kirletiyoruz. Sanatsal bir kaynak ve araç olarak suyla. Suyun hayat bulduğu “Moana” filminde olduğu gibi.

İlgili Makaleler

“Aklım kaotik” diye ekledi. “İlham, her yönden, neredeyse hiç kapsamlı olmayan bir şekilde birçok kez geliyor. Müziğin ana can damarı, film ve şiirim olduğunu söyleyebilirim. Eski folklor ve Yunan Mitolojisi, JRR Tolkien’in vahşi ve romantik hikayelerinde büyük bir ilham kaynağı buluyorum. Elfler, Atlantis, Michelangelo’nun şiiri, Rönesansın arkasındaki fikirler, Federico Fellini’nin filmleri, uzay ve zamanla ilgili metinler, Baz Luhrmann’ın çarpıcı kostümleri ve setleri, Muse, U2 sözleri, Georges Melies’in eski filmleri, Itzhak Perman, Hans Zimmer, Coldplay, Dragons ve Danny Elfman’ı Cirque du Soleil için düşünün. Ama bütün bunlar boyunca, ana ilham kaynağım, insanlığın güzelliği ve çılgınlığıdır.

Umut ve özgürlük arayışında olan Rogers, kendini bu şekilde dile getirmesi gerektiğini düşünüyordu. Ya “Muses” ya hayata başlar ya da o uzaklaşır. Ancak süreç, serbest akan bir şey değildi. “Her çekimden önce, içinde sinir krizi yapıyorum ve nedenini bilmiyorum” dedi. “Sahip olduğum son görüntüler olacak gibi geliyor. İzleyiciyi burada olmayan bir yere götürmeye çalışıyorum ve bunun için biraz bulanıklık var. Kendimi hissetmem gereken ve fazla düşünmem gereken bir şey.”

Rhapsody

Rhapsody

Canlı Aşk

Canlı Aşk

Cathryn, Carrie ve Jean’in Yeniden Birleşimi

Cathryn, Carrie ve Jean’in Yeniden Birleşimi

Umutlarımız ve Beklentilerimiz

Umutlarımız ve Beklentilerimiz

Harmony

Harmony

Hayal Edin

Hayal Edin

Merhamet, Bilgelik Ve İçgörü

Merhamet, Bilgelik Ve İçgörü

Evrim

Evrim

Cloud Nine

Cloud Nine

Hayatta Kalma

Hayatta Kalma

Aşkın Olduğu Yerde Hayat Var

Aşkın Olduğu Yerde Hayat Var

Paradokslar

Paradokslar

Elementler

Elementler

Mavi İllüzyon

Mavi İllüzyon

Doğaüstü

Doğaüstü

Hayali

Hayali

Bugün Kendimi Kaybettim

Bugün Kendimi KaybettimSuyun Yerçekimi

Suyun Yerçekimi

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu