Faydalı Bilgiler

Neden Koku Makinesi Kullanmalıyım?

Koku makinesi nedir? Koku makinesi nerelerde kullanılmalı ve neden koku makinesi kullanmalısınız? Bütün detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Alanında uzun yıllar boyunca hizmet sunmakta olan ve müşterilerine daima kalite odaklı yaklaşmakta olan Buenos alana özel kurumsal koku çözümleri sunmaktadır. Kurumsal koku hizmet daha önce Amerika’da keşfedilen ve nöro pazarlama sektörü arasında ilk sıralarda adından sıkça bahsettirmektedir. Nasıl ki kişisel parfümlerde sizlere çağrışımlar yaratıyor ise ortam kokulandırma ürünleri de bu hizmet sayesinde marka bilinirliğine doğrudan katkı sağlamaktadır. Bu hizmeti genel olarak diffuser ile alana dağıtmakta olan firmaların doğru makine tercihleri sayesinde markalar; müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Koku Makinesi Nedir?

Koku MakinesiKoku makinesi ile ortam kokulandırma işlemi en sağlıklı olarak ortama yayılmaktadır. İnsanlar arasında alerji, solunum hastalıkları ve benzeri bakteri oluşumunu sağladığı belirtilse de cihaz tavsiye edilen programlarda çalıştığı zamanlarda insan ve benzeri herhangi canlı sağlığına hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. İçerisinde yer alan koku kartuşu olarak nitelendirdiğimiz LCW mağaza kokusu, DS Damat Kokusu, Kiğili kokusu ve benzeri mağaza kokularıyla alan kokulandırma işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Koku Makinesi ürünleri 100 m2 ile 1000 m2 arası alanı rahatlıkla kokulandırmaktadır. Yeterli gelmeyen alanlarda merkezi sistem kokulandırma ürünleriyle pratik çözümler üretilmektedir. Koku makinesi belirlenen saat, dakika, saniye seçimlerinde alanı kokulandırmaktadır.

Örnekle; 5 dakika boyunca üflesin 2 dakika boyunca duraklasın. Bu işlemi hafta içi 09.00 ile 20.00 arasında yapsın şeklinde programlama sistemleriyle kokulandırma işleminin tamamı koku cihazı tarafından gerçekleşmektedir.

Neden Koku Cihazı Kullanmalıyım?

Tıpkı kişisel parfümlerin kullanım amacıyla doğru orantılıdır. Fakat buradaki ayırıcı bir diğer husus ise ticari işletmelerin bu yöntemle müşterilerin mağaza, ofis, spor salonu, güzellik salonu ve benzeri mekanlarda ticari faaliyet sürdürmesini kolaylaştırmaktadır. İnsanların ürünlere eğilimini arttırmasına yardımcı olmakta olan kurumsal koku hizmeti yurt dışı ülkelerinde tam manasıyla sunulmuş ve nihai tüketiciler tarafından oldukça taktir toplamıştır.

Kapatılamayan tek duyu olan koklama duyusu her an insan vücudunda faaliyet göstermektedir. Uyurken dahi hafızamızda koku duyusu gelişir ve değişimler gösterir. Yıllar önce unutmadığınız o köy kokusu veya ilkokulda ki kantin kokusu hemen hatırlayabilirsiniz. Bu çağrışımlar sonucunda sizi eyleme iter ve bu eylem de ticari olarak sizlere kazanç sağlar.

  • Tüm cihazlar Buenos tarafından üretilmektedir.
  • Tüm koku cihazı ürünleri 1 yıl boyunca üretici firma tarafından garanti kapsamı altındadır.
  • Ürünlerimize internet sitemizden hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Devamını okumak veya daha fazla bilgi almak için https://buenos.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginiz Çekebilir

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu