Haberler

NBA Yıldızı’da, Yumurta Çocuk’a Destek Çıktı

Philadelphia 76ers’ın Avustralyalı yıldız oyuncusu Simmons, Charlotte Hornets ile oynadıkları maça üzerinde yumurta çocuk yazılı bir ayakkabıyla çıktı. Yıldız oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı  paylaşımlarda da senatöre yumurta atan Connolly’i “Efane” olarak adlandırmıştı. 

Simmons, geçtiğimiz hafta oynana Sacramento Kings maçına da  üzerinde “Yeni Zelanda için dua edin” yazan bir ayakkabı giyerek çıkmıştı. 

Yumurta çocuk ne yaptı?

15 Mart günü Yeni Zelanda’nin Christchurch şehrinde iki camiye terör saldırısı düzenlenmişti ve bu camilerde bunan 50 kişi yaşamını yitirmişti. Bu konuyla ilgili konuşma yapan Senatör Anning, konuşmasında terör saldırısıyla ilgili Müslümanları suçluyordu ve terörü meşru olarak göstermeye çalışan açıklamalar yapıyordu.. Bu sırada orada bulunan Connolly elindeki yumurtayı senatöre atarak tepkisini göstermişti.

İlgili Makaleler

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu