Haberler

Nasa 2 ay boyunca yatacak insan arıyor

Tek İstenen 2 Ay Boyunca Yatmak

Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA) uzay çalışmaları kapsamında yeni bir teste hazırlanıyor. Direkt olarak insanlarla yapılacak bu deneyde adaylardan tek istenecek şey 2 ay boyunca yatmak olacak. Ancak NASA’nın yakında adayları gözden geçireceği işte birtakım şartlar konulmuş durumda. İşte detaylar..

Adaylardan İstenen Şartlar Belli Oldu

İlgili Makaleler

Uzay çalışmaları kapsamında araştırma için 2 ay boyunca yatacak kişilerde istenen özellikler belli oldu. Adaylardan istenen özellikler şu şekilde:

• 24-55 yaş aralığında olmak

• Tamamen sağlıklı olmak

• Almanca bilmek

Geçerli çalışma Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleştirileceği için adayların merkezde bulunan NASA çalışanları ile kolayca iletişim kurabilmesi amacıyla Almanca bilmesi istenmekte. Yapılacak araştırmalara aday olacak kişilerde cinsiyet ayrımı aranmazken, özellikle genç bir insan istenmesi dikkat çekiyor.

Çalışma Sonunda Kişilere Belirli Bir Miktar Para Verilecek

NASA’nın yapmış olduğu araştırmaya katılan ve 2 ay boyunca yatmayı başaran kişilere çalışma sonunda belirli bir miktar para verilecek. Adaylara verilecek para, 2 ayın da başarılı geçmesi halinde 19 bin dolar olarak belirlendi. Ancak hiçbir şekilde araştırmadan çekilmemek şartıyla. Eğer adaylar sıkılıp araştırmayı yarıda bırakırsa hiçbir şekilde para alamayacaklar. 

Yapılan çalışmalara katılacak olan kişilerin dil ve ırk özellikleri ise göz önünde bulundurulmayacak. Ancak yukarıda bulunan şartlara uyum sağlıyor olmanız gerekmekte. Aksi taktirde başvuru hakkınız bulunmuyor.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu