HaberlerListelerMagazin

Müslüm Filmini İzleyen Şükran Ovalı Sütten Kesildi

Arabesk müziğin babası Müslüm Gürses’in hayatının anlatıldığı Müslüm filmi, 26 Ekim 2018 tarihinde vizyona girecek. Film gösterime girmeden önce izlmek isteyenler arasında yer alan Şükran Ovalı, filmin yapımcısı ve arkadaşı olan Musfata Uslu tarafından yapılan “Çocuk emziren kadınlar filmi izledikten sonra sütten kesilebilir” uyarısına aldırış etmedi ve iki ay önce anne olan genç oyuncu filmi izledikten sonra sütten kesildiği öğrenildi.

Gazeteci Ali Eyüboğlu’nun köşesinde kaleme aldığı “Şükran Ovalı’yı Sütten Kesti” başlıklı yazısında  şöyle aktarıyor: “Seul’de ‘Müslüm’ sinema üzerine sohbet ettiğimiz Mustafa Uslu, oyuncu Şükran Ovalı’nın filmi izledikten sonra başına geleni şöyle anlattı: “Caner Erkin ve Şükran Ovalı’yla ailece görüşüyoruz. Şükran, ‘Müslüm’ü izlemek istediğinde ona, focus gruplardan çocuk emziren kadınların sütten kesildiğini söyledim. Ama o, ‘Benim oyuncu olduğumu unutuyorsun galiba’ diye itiraz etti. Birlikte filmi izledik. Şükran ertesi gün eşim Sinem’i arayıp, sütten kesildiğini, o yüzden doktora gideceğini söyledi.”

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu