HaberlerTürkiye

Motosikletli gönüllülere akaryakıt desteği verilecek

Vefa Sosyal Destek Grubu çatısı altında, ihtiyaç sahiplerine hizmet vermek için Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun (TMF) desteği ile kurulan 1000 kişilik motosikletli gönüllüye Aytemiz, akaryakıt desteği vereceğini açıkladı.

İçişleri Bakanlığı’na bağlı olarak, valiliklerin izni ve koordinasyonuyla kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu çatısı altında, ihtiyaç sahiplerine hizmet vermek için Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun (TMF) desteği ile kurulan 1000 kişilik motosikletli gönüllüye Aytemiz, akaryakıt desteği vereceğini açıkladı.

Yerli akaryakıt şirketlerinden Aytemiz, Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun (TMF) desteği ve valilik izniyle kurularak, sokağa çıkma yasağında ihtiyaç sahiplerine gönüllü olarak hizmet vermeye başlayacak ‘Bin Motosikletli Gönüllü’ projesine detek olmak amacıyla akaryakıt ihtiyacını karşılayacağını duyurdu. Proje kapsamında görev alan motosiklet kullanıcıları sadece sokağa çıkma yasağının olduğu zamanlarda sabah 08:00 ile akşam 22:00 arasında görev yapacaklar. Tamamen gönüllülük esasıyla çalışacak olan kişilerin üzerinde de tanıtıcı yelekleri yer alacak.

Motosikletli gönüllülere akaryakıt desteği verilecek

AYTEMİZ PETROL “SORUMLULUK ÜSTLENMEK İSTEDİK” DEDİ

Aytemiz Genel Müdürü Erol Varlık projeye verdikleri destekle ilgili olarak “Dünya çapında yaşadığımız pandemi sürecini ülkemiz adına en az hasarla atlatmak için biz de üzerimize düşen görevleri eksiksizce yerine getirmeye çalışıyoruz. Virüsün yayılımını önleme sürecinde, yaş kısıtlarına takılan ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın sokağa çıkmaması konusunda devletimizin aldığı önlemler çerçevesinde bu kitlenin özellikle sokağa çıkma yasağı olduğu günlerde ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağı konusu da gündeme geldi. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için biz de sorumluluk üstlenmek istedik. Motosiklet kullanıcılarının dostu bir şirket olarak bu kez de Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun (TMF) desteğiyle ihtiyaç sahiplerine hizmet verecek olan 1000 kişilik gönüllü motosiklet kullanıcısının akaryakıtlarını karşılayarak vatandaşlarımıza fayda sağlamaktan dolayı çok mutluyuz. Tüm bu fedakarlıklar, önlemler ve desteklerle, sevdiklerimizle bir arada olacağımız günlerin en kısa sürede geri gelmesini umuyor ve evde kalmaya devam ediyoruz” dedi.

Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar ise “1000 motosikletli gönüllü’ projesine verilen destekle ilgili olarak, “İçişleri Bakanlığı’na bağlı valiliklerin izni ve koordinasyonuyla kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu çatısı altında, ihtiyaç sahiplerine gönüllü olarak hizmet vermek için federasyonumuzun desteği ile 1000 kişilik gönüllü bir motosiklet takımı kurduk. Projenin en önemli ihtiyaçlarından biri olan akaryakıt desteğini ise üç yıl önce ‘Motorcu Dostu Trafik’ sosyal sorumluluk projesinde yollarımızın kesiştiği Aytemiz sağlıyor. Bin gönüllü motosiklet kullanıcısının üstleneceği bu çok önemli görevde, akaryakıt ihtiyaçlarını Aytemiz’in karşılayacak olmasından dolayı çok memnunuz” diye konuştu.

pomeranian boo fiyatları
Kaynak
DHA

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu