Haberler

Motoruyla Fenomen Olan Rus Blogger Feci Şekilde Can Verdi

Instagram hesabında binlerce takipçiye sahip ve aynı zamanda en çekici motosiklet sürücüsü olarak gösterilen 22 yaşındaki Olga Petrova hayatını korkuç bir şekilde kaybetti.

İlgili Makaleler

Rus basınında adından çok söz ettiren ve “en ateşli bisikletli kız” lakabıyla adına haberler yazılan genç rus blogger, Moskova’da yaptığı trafik kazası sonrasında olay yerinde yapılan bütün müdahalelere rağmen hayata döndürülemedi.Moskova’nın en işlek caddelerinden birisinde motoruyla ilerlerken, önündeki aracın son anda döndüğünü gören fenomen motosiklet sürücüsü, çok hızlıda gittiği için duramadı ve arabaya yandan çarptı.

Önündeki otomobilin yolcu kapısı tarafından çarpan Petrova kazanın ardından taklalar atarak sürüklendi ve kaza yerinde hayatını kaybetti. Genç fenomenin ölümü takipçilerini yasa boğdu.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu