EDİTÖR BAŞVURU
HaberlerListeler

Motorola’nın Yeni Akıllı Telefonu Motorola Moto X 2016 Özellikleri Belli Oldu

Motorola Moto X 2016

Bir zamanlar telefon pazarının büyük oyuncularından olan Motorola Apple, Samsung, LG ve hatta Sony’nın hüküm sürdüğü akıllı telefon pazarında kendine bir türlü istediği bulamamış ve neredeyse silinme noktasına gelmişti.  Son yıllarda yaptıkları atılımlarla biraz olun kımıldamaya başlayan firma yeni bir telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Sızan haberlere göre birden fazla modelle piyasaya giriş yapacak gibi görünüyor. Modellerin isimleri Moto X Style ve Moto X Pure Edition olması beklenmektedir. Moto X 2016 ailesi olarak adlandırılan modellerin yüksek özelliklerle gelmesi beklenirken teknik ekibin Geekbench testinin ardından telefonların özellikleri de ortaya çıkmaya başladı.

Test edilen cihazın görüntülenen adı Motorola XT1650. Aslında Motorola Moto X 2016 modeline ait olduğun söylenen testin sonuçların incelendiğinde cihazın Qualcomm’un geliştirdiği Snapdragon 820 yonga seti kullandığı, içerisinde 4 GB RAM ve işletim sistemi olarak da Android 6.0.1 Marshmallow kullandığı görünüyor.

Cihazın çıkış tarihi tam olarak bilinmese de 9 Haziran 2016 tarihinde tanıtılması bekleniyor. Motorola yöneticileri henüz cihaz hakkında duyuru veya açıklama yapmadılar.

Cihazın henüz doğrulanmasa da sızan görüntüleri aşağıdaki gibidir.

Motorola Moto X 2016 Fotoğrafları

Motorola Moto X 2016 Fotoğrafları

Motorola Moto X 2016 Görüntüsü

Motorola Moto X 2016 Görüntüsü

İlginiz Çekebilir

Martin Luther King

Martin Luther King, Jr., Afrikalı-Amerikalı Baptist papaz ve Amerikan yurttaş hakları hareketi önderi. Dünya genelinde şiddet karşıtı ve ırksal eşitlik görüşleriyle tanınmaktadır ve 1964 yılında Nobel Barış Ödülü'nü kazanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu