Faydalı BilgilerListeler

Modası Hiç Geçmeyen Çift Yüzükleri

istanbul temizlik şirketi
Modası Hiç Geçmeyen Çift Yüzükleri

Sadece kıyafetlerin ya da ayakkabıların değil aksesuarların da bir modası var. Moda rüzgarları özellikle takı tasarımlarında  büyük değişimleri beraberinde getiriyor. Ancak bazı modeller de var ki moda rüzgarlarına her daim direnmeyi başarıyor ve popülerliğini mutlaka koruyor. İşte bu tasarımları en güzel örnek çift yüzükleri oluyor. Her modelin bu özelliği taşıdığından söz edemeyiz. Ancak bazı modellerin modasının hiçbir zaman geçmediği de aşikar.

Sizler için çift yüzükleri modellerini mercek altına aldık ve hangi tasarımların modasının geçmediğini tek tek tespit ettik. Eğer siz de yakın zamanda alyans almayı planlıyorsanız tercihinizi modası geçmeyen modellerden yana yapabilirsiniz. Öncelikle klasik stilde dizayn edilen ve son derece sade bir görünüme sahip olan alyansların çok uzun yıllardır modasının geçmediğini belirtmekle başlayalım. 

Kendi içerisinde muazzam bir şıklık sergileyen bu tasarımlar moda rüzgarlarına direnmeyi başarıyor. Bunun yanı sıra kalp ve sonsuzluk işareti gibi evrensel figürlerin kullanıldığı çift yüzükleri de bu kategoride yer alıyor. Çiftlerin gayet romantik bir görünüm sergiliyor bu yüzükleri çok beğendikleri biliniyor. Bu nedenle yeni kreasyonlarda söz ettiğimiz evrensel figürlerin kullanıldığı modelleri mutlaka görebilirsiniz. Zarif bir şekilde alyanslara kazandırılan bu figürler tasarımların çok daha şık ve göz alıcı bir görünüm almasını da sağlıyor.

Hangi Alyans Modelleri Her Daim Moda?

Hangi Alyans Modelleri Her Daim Moda?

Alyans modellerinde sıklıkla kullanılan örgü figüründen de söz etmemiz gerekiyor. Bağlılığı ve sadakati sembolize eden örgü figürü ile dizayn edilmiş yüzükler modaya direnmeyi başaran tasarımlar arasında yer alıyor. Örgülü modellerin aynı zamanda gösterişli bir duruş sergilediğini de belirtebiliriz. Çiftler bu tasarımları adeta koruma altına almış durumda! Yeni sezonda yepyeni tasarımlar görücüye çıksa da örgülü modelleri mutlaka bu tasarımlar arasında göreceksiniz.

Modası hiç geçmeyen alyans tasarımlarını bir arada incelemek için internetten faydalanın.  Özellikle eylulalyans.com adresine tıkladığınızda bu tasarımları alternatifleri ile birlikte inceleyebilirsiniz. Sitede çok sayıda fazla model seçeneği bulunuyor ve istisnasız herkesin zevklerine hitap edebilecek bir alyans bulmak da haliyle çok kolay oluyor. Sitede el işi alyans modellerinin de olduğunu belirtelim. 

Bu içerik eylül alyans sponsorluğunda oluşturulmuştur.

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum.

Bir Yorum

  1. Çift yüzüklerini alabilmek için önce çift olmak gerekiyor sanırım 🙂 Ama ne yapalım şimdilik biz tek olarak gümüş yüzük takmaya devam ediyoruz. Paylaştığınız yüzükleri de çok beğendim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu