HaberlerListeler

MIUI 11 güncellemesi alacak olan Xiaomi ve Redmi modelleri belli oldu

Xiaomi kullanıcıların çok memnun olduğu MIUI arayüzü düzenli olarak güncellenerek kullanıcılara sunuluyor. 2019 yılı içerisinde kullanıma sunuculacak MIUI 11 için güncelleme hazırlıkları da son hız devam ediyor. Bugün Çin’de yayın yapan bir blogta yayınlanan görüntülerde MIUI 11 güncellemesi alacak cihazların hangileri olduğu belli oldu.

Mi ve Redmi serisi akıllı telefonlar

Mi ve Redmi serisi akıllı telefonlar

Xiaomi bir alt markası olan Redmi marksını bir süre önce bağımsız hale getirmişti, fakat yinede bir çok konuda Xiaomi firmasına bağlı olarak çalışmaya devam ediyor. Bu bağlılıkların başında da tabi akıllı telefonlarda kullanılan arayüz MIUI geliyor. Yeni arayüzü kullanabilecek telefonların listesinde Xiaomi ile birlikte Redmi telefonlarda yer alıyor. Güncelleme alacal akıllı telefonların listesi aşağıdaki gibi;

Mi serisi: Mi 9, Mi MIX 3, Mi 8 (SE, Lite, EE), Mi MIX 2S, Mi MIX 2, Mi MIX 1, Mi 6, Mi 6X, Mi Note 2, Mi Note 3, Mi 5X, Mi 5C, Mi 5S, Mi 5S Plus, Mi Max, Mi Max 2, Mi Max 3, Play.

Redmi serisi: Redmi Note 7, Redmi S2, Redmi 5 Plus, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 3S/3X, Redmi Note 5A, Redmi Note 4, Redmi Note 4X, Redmi Note 6, Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 5, Redmi Note 5 Pro, Redmi 6, Redmi 6A, Redmi 6 Pro, Redmi 5, Redmi 5A.

Xiaomi’nin yeni tepe modeli olan ve 20 Şubat tarihinde tanıtılacak Mi 9 modelinin kutusundan MIUI 10 arayüzü ile çıkacağı belliydi. Mi 9 piyasaya çıktından kısa bir süre sonra güncelleme alacak ilk model olabilir.  Henüz firma tarafından resmi bir açıklama yapılmadığı için bu listeye kesin liste diyemiyoruz, zira firma listeden bazı modelleri çıkartada bilir, ekleyede bilir.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu