HaberlerListelerSpor

Miroslav Stoch yine Şampiyonlar Liginde Oynayamadı

Bu sezon Fenerbahçe’den ayrılarak Slavia Prag takımına transfer olan Miroslav Stoch, transfer olurken yeni takımının şampiyonlar ligi ön eleme maçı oynayacak olması sebebiyle “Slavia Prag’ın Şampiyonlar Ligi’nde oynamak için ciddi bir şansı olması beni cezbetti” ifadesini kullanmıştı.

Apoel ile karşılaşan Slavia Prag takımı ilk maçı 2-0 kaybetmiş ardından çok düşükte olsa ikinci maçta bir ümit belki şampiyonlar ligine gider düşüncesine kapılmıştı. Fakat oynana ikinci maçta Apoel kalesini gole kapatınca maç 0-0 biterek Slavia Prag takımının elenmesine ve Stoch’un bir kez daha şampiyonlar ligine gidememesine sebep oldu. Maçta 45 dk. sahada kalan ve neredeyse hiç bir varlık gösteremeyen Stoch’un ümitleri bir başka bahara kaldı diyebiliriz.

Miroslav Stoch, Şampiyonlar Ligi elemelerinde kaç kez elendi?

2011 yılında Fenerbahçe’ye transfer olduktan sonra 4 farklı takımla tam 7 kere Şampiyonlar Ligi ön elemesi oynayan Stoch, Şampiyonlar Ligi hayatine bir türlü kavuşamadı.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu