HaberlerListelerSpor

Milli Takımın Yeni Formaları Tanıtıldı

A Milli takımın Nike tarafından tasarlanan yeni formalarının tanıtımı yapıldı. Yeni tasarlanan formalarda performans için yapılan yenilikler ve ince detaylar en dikkat çeken yönü oldu. Yapılan açıklamada formalar tasarlanırken Türk Kültürünün benzersiz tarzı ile birlikte milli gururun zarif yansıması olarak betimlendi.

Formalardaki Ay Yıldız tam kalbin üzerine denk geliyor.

Formalardaki Ay Yıldız tam kalbin üzerine denk geliyor.

Milli formalarımızda geleneksel olan kırmızı göğüs bandı tasarımı bira değiştirilerek hızı simgelemesi açısından gölgeli tasarımla formada yer alırken, ülkemizin bayrağı da forma üzerinde tam kalbin üzerine gelecek şekilde biraz büyütülerek yer aldı.

TERİ VÜCUTTAN ARINDIRAN YENİLİKÇİ TEKNOLOJİYLE ÜRETİLDİ

TERİ VÜCUTTAN ARINDIRAN YENİLİKÇİ TEKNOLOJİYLE ÜRETİLDİ

Türk Milli Takımının geçmişinden de esintiler taşıyan formalarda kullanılan teknoloji ile birlikte futbolcular sahada daha kuru ve serin kalabilecekleri şekilde ter vücuttan atılacak.

Forma numaraları da formaların sağ göğüs kısmına indirilerek, formanın üzerinde hava geçirgenliği daha yüksek bir alan yaratılırken. Ayrıca önceki formalarda hava sıcaklığı yüksek olduğu zamanlarda oynana maçlarda numaraların formayı sırta yapıştırdığını belirten futbolcuların geribildirimleri ışığında, yeni formada numaraların iç kısmında formanın vücuda yapışmasını önleyici Vapor Knit teknolojisi malzeme kullanıldı.


pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu