Türkiye

Metin Feyzioğlu’nu başkanlıktan düşürülecek mi?

İstanbul Barosu Yönetim Kurulu yaptığı açıklamasında, Türkiye Barolar Birliği’nin olağanüstü genel kurul yapılması için delegeleriyle toplantı yapma kararı aldığını duyurdu.

Adli yıl açılışı öncesinde yaşanan olaylar, Türkiye Barolar Birliği başkanının adli yıl açılışına katılması ve bu olayı barolarının protestosunun ardından Türkiye Barolar Birliği’nin olağan üstü genel kurul için çağrı yapılması amacıyla delegeleriyle toplantı yapma kararı alındığını duyurdu.

istanbul barosu

İstanbul Barosu’n tarafından yapılan açıklamada aşağıdaki ifadeler kullanıldı:

“İstanbul Barosu Yönetim Kurulu Türkiye Barolar Birliği’nin olağanüstü genel kurula çağrılması hususunda delegeleriyle toplantı kararı aldı.”

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKANININ KÜLLİYEYE GİTMESİ ELEŞTİRİLDİ

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu son dönemlerde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlene nbir çok etkinliği aktif olarak katılması, daha önceki konuşmalarının aksi söylende söylemlerde bulunması nedeniyle bir süredir tartışmaların merkezinde yer alıyordu. Son olay aise yeni Adli Yıl Açılış töreninin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yapılması ve bu törene giden Metin Feyzioğlu’nun konuşması barolardan tepki almasına neden olmuştu.

Toplantı kararının ise Adli Yıl Açılış töreninin ardından alınması ise beklenen bir karardı ve toplantının ardından yapılabilecek bir erken seçim ile Metin Feyzioğlu’nun başkanlıktan indirilebileceği söyleniyor.

pomeranian boo fiyatları

Bir Yorum

  1. Metin Feyzioğlu için çok şeyler yazmam gerek ama kalemime yazık nedeni de ihanet içinde olmasıdır.Yargı reformu yapılırken başlayan süreçte ihanetin tavan yaptığı dönemlerdir.Metin Feyzioğlunun bugüne kadar yaptıkları konuştukları yapacakları birer aldatmaca birer yalanmış Atatürkçü görünüp Emperyalizme hizmet etmek eskiden kalma bir hastalıktır Metin Fyzioğluda bu hastalığa yakalanmış ellerini kanatırcasına Recep Tayip Erdoğan’ı alkışlayan Metin Feyzioğluna yeni rolünde başarılar diler tez zamanda akıl gözünü açmasını beklerim.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu