HaberlerListelerSpor

Mesut Özil Fenerbahçe’ye Geleceğim Dedi

haberler.com

Arsenal ile olan sözleşmesini 2021 yılına kadar uzatan Mesut Özil gazetecilere verdiği röportaj sırasında sorulan sorular üzerine Fenerbahçe ile ilgili de açıklamalar yaptı.

Gazetecilerin Fenerbahçe hakkında sorduğu sorulardan sonra Fenerbahçe taraftarını heyecanlandıracak açıklamalar sözler söyledi. Röportajda “Bir çok insan, ailem, arkadaşlarım bana Fenerbahçe hakkında sorular soruyor. Bana sürekli takıma katıl, oraya git diyorlar. Bu şu anda değil ama inşallah bir gün mutlaka olacak” diye belirtti.

Bunula birlikte “Türk olduğum için çok ama çok gururluyum. Annem ve babamın ikisi de Türk. Futboloynayarak farklı kültürler öğrendim. Şöhret tabii ki sizi büyük kulüplere götürüyor. Ancak özel hayat çok sınırlı oluyor. Hala ailemle ve arkadaşlarımla zaman geçirmeye çalışıyorum” dedi.

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu