HaberlerYaşamYaşam - insan

Masum Biri 10 Saat Boyunca Aralıksız İşkence Görse Ne Tepki Verirsiniz ?

İngiltere’de Jacqueline isminde bir kadın korkunç bir işkence ve şiddete maruz bırakıldı.Fakat bu tamamen kendi isteğiyle yapıldı. Böyle dehşet verici bir şeyi yapmasındaki neden ise hayvanlar üzerinde korkunç testler yapan kozmetik şirketlerinin uyguladığı vahşi metotlara dikkat çekmekti.

Üzerinde yalnızca cilt renginde bir tulumla, hayvanların testler sırasında maruz bırakıldığı işkenceleri halka gösterebilmek ve farkındalık yaratabilmek için Londra’da bir mağazanın vitrinde 10 saat boyunca performansını sürdürdürdü.

İlgili Makaleler

Gözleri hayvan gözlerine uygulanan kimyasalın aynısıyla yakıldı

Gözleri hayvan gözlerine uygulanan kimyasalın aynısıyla yakıldı


Testler esnasında beynine rahatsız edici elektotlar bağlandı

Testler esnasında beynine rahatsız edici elektotlar bağlandı


Gerçek hayata döndüğünde kanamaları da devam etti

Gerçek hayata döndüğünde kanamaları da devam etti


Kızarıklığa ve yanmaya neden olan kremler ve losyonlar sürüldü

Kızarıklığa ve yanmaya neden olan kremler ve losyonlar sürüldüAma bütün bunlar boşa gitmedi , bu gösteriyi izleyenler hayvanlar üzerinde yapılan deneylerin yasaklanması için imza verdiler ve yapılan eylem amacına ulaşmış oldu.

Ama bütün bunlar boşa gitmedi , bu gösteriyi izleyenler hayvanlar üzerinde yapılan deneylerin yasaklanması için imza verdiler ve yapılan eylem amacına ulaşmış oldu.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu