HaberlerTürkiye

Marmara Denizi’nde Korkutan Deprem!

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nden yayınlanan verilere göre Marmara Denizinde meydana gelen 4.0 büyüklüğündeki deprem, İstanbul başta olmak üzere çevre illerde hissedildi.

DEPREM, İSTANBUL, BURSA, ÇANAKKALE VE BALIKESİR’DE HİSSEDİLDİ

DEPREM, İSTANBUL, BURSA, ÇANAKKALE VE BALIKESİR'DE HİSSEDİLDİ

Merkez üssünün Marmara Denizi olduğu tespit edilen 4 şiddetindeki deprem bütün Marmara bölgesinde hissedildi. Başta Bursa, İstanbul, Çanakkale ve Balıkesir’de yaşayan halkta kısa süreli paniğe sebep oldu. 

Depremle ilgili Kandilli Rasathanesinden yayınlanan bilgilere 00:07’de meydana gelen depremin merkezi Marmara Denizi ve yerin 5 km altında meydana geldi. Şiddeti ise 4.0 olduğu belirtildi.

AFAD VERİLERİ AÇIKLADI

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanlığı internet  sitesinde yayınladığı bilgilere göre ise 00:07’de meydana gelen deprem yerin 7 km derinliğinde ve 4.0 büyüklüğünde meydana geldi.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu