HaberlerPolitika

Mansur Yavaş’tan Melih Gökçek’e “fışkiye” göndermesi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş belediye çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Çalışmalar sırasındaki konuşmaları ve paylaşımları özellikle sosyal medyadan takip edilen Mansur Yavaş, son olarak Sokak Hayvanları Çalıştayı için hazırlattığı video ile sosyal medyada gündeme geldi.

Videoda ye ralan ve adının Khaleesi olduğunu söyleyen bir kedi çalıştay gününü anlatırken en son Mansur Yavaş’ın kucağına geldiğinde söylediği “Başkanım fışkiyeyi kırmışlar” sözüyle eski başkan Melih Gökçek’e gönderme yapıyor.

FIŞKİYE TARTIŞMASI HİÇ BİTMEDİ

Videoda kediye dedirtilen “Başkanım fışkiyeyi kırmışlar” sözüyle zaten hiç gündemden düşmeyen bu söz bir kez daha gündeme geldi. Geçmişte gezi olayları sırasında belediye başkanı olan Melih Gökçek, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda “Belediyenin önündeki fışkiyeyi kim kırdı!” ifadelerini kullanmış ve bu sözüyle uzunca bir süre gündemde kalmıştı.

İlgili Makaleler

Mansur Yavaş ise Twitter hesabından yaptığı paylaşımda  “Bugün düzenlediğimiz Sokak Hayvanları Çalıştayı’nda davetsiz bir misafirimiz vardı Bu sefer sözü onlara bırakalım istedik…” notunu ekleyerek hazırlanan videoyu paylaştı. Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.


Mansur Yavaş’tan Sokak Hayvanları Çalıştayı videosu: Başkanım fışkiyeyi kırmışlar…

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu