HaberlerTürkiye

Mağazada hırsızlık yaptı, çıkarken alarm çalınca yakalandı

Hırsızlık olayı Samsun’un Canik ilçesinde yer alan bir alışveriş merkezinde yaşandı. Alınan bilgilere göre, tatil için İstanbul’dan Samsun’a giden ve 18 yaşında olduğu öğrenilen M.I.Ç isimli genç kız, AVM içerisinde bir mağazada gördüğü bel çantasını ve şortu yanında bulunan çantaya koydu ve dışarı çıkarken yakalandı. Şort ve çantanın toplam değerinin 400 TL olduğu belirtildi.

MAĞAZA ALARMI ÇALINCA YAKAYI ELEVERDİ

Genç kız şort ve çantayı yanındaki çantasına atıp mağazadan çıkarken mağazanın alarmı çalmaya başladı  ve güvenlik görevlilerinin hemen müdahale etmesi sonucunda yakalanan M.I.Ç. olay yerine çağrılan polislere teslim edildi.  İfadesi alındıktan sonra nöbetçi mahkemeye ifade veren gen kız adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu