Haberlerİlginç Haberler

Mağazada Denerken Kırılan Bileziğin Fiyatını Öğrenen Kadın Bayıldı

Olay Çin’in Yunnan eyaletindeki Ruili City isimli yerde meydana geliyor.Oradaki Jade isimli takı mağazasını ziyaret eden bir turist eline aldığı ve onun gerçek yeşim taşı olduğunu bilmediği bilekliği denemek istiyor. Bu sırada yere düşen bileklik ikiye bölünüyor. Olayın ardından mağaza çalışanları hemen kadının yanına geliyor. Kadın kırdığı bilekliğin parasını ödemek için fiyatını sorduğunda ise tam bir şok yaşıyor. Çalışanlar bilekliğin fiyatını 300.000 Yen (150 Bin TL) olduğunu ve yeşim taşından yapıldığını söylüyorlar. Bu fiyatı öğrenen kadın ise bayılarak olduğu yere yığılıyor ve bu anı kameralar saniye saniye kaydediyor.

Daha sonra öğrenilen bilgilere göre yeşim taşı bilekliği kıran kadın  bileklik için 70 bin yen teklif ediyor fakat mağaza sahibi bu teklifi kabul etmiyor. Ardından bağımsız bir uzman tarafından bilekliğe 180 bin yen (93 bin TL) fiyat biçiliyor. Kadının ailesi bu fiyatı ödemeyi kabul ediyorlar.

İlgili Makaleler

Bilekliği kıran kadının bileklik fiyatını öğrendiğinde ki bayılma anı.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu