EDİTÖR BAŞVURU
HaberlerListelerSpor

Lucescu’dan Şok Sözler: Çağırdığım 8 Oyuncu Milli Takıma Gelmedi

A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Mircea Lucescu dün oynanan UEFA Uluslar B Ligi 2’nci Grup 2. maçı karşılaşması öncesinde basım toplansın da önemli açıklamalar yaptı. Rumen teknik adamın dediğine göre milli takıma çağırdığı 8 oyuncu çeşitli bahaneler üreterek  A Milli Futbol Takımına katılmadıklarını belirtti.

“Evlilik, ameliyat, şu bu diyerek 8 oyuncu gelmedi. Ben de mecburen bir ekip kurmak zorundaydım. Bir kere beni reddedersen, gelmezsen artık evinde kalacaksın. Milli takım prestij için değil, imaj için değil, kontrat için değil, Türk bayrağının renklerini sevmek ve ülkesini sevmek zorunda. Onun için gelir. Ya gelecek ya da gelmeyecek. Bu tür hesaplar benim çok ilgimi çekmiyor.” diye devam eden Rumen hoca, ilk maçla ilgilide bazı açıklamalar yaptı. 

SERDAR’IN AYAKKABISININ İÇİ KONFETİ DOLUYDU!

Basın açıklamasının devamında ise ilk maça değinen Lucescu, ilk maç başlama düdüğü öncesinde stadyumda yapılan konfeti şovuna dikkat çekerek, “Rusya maçını konfeti dolu bir zeminde oynadık ve yediğimiz ilk golde de Serdar Aziz yerdeki konfetilerin üzerinden atlıyor. Daha sonra kendisiyle konuştuğumda ise ayakkabısının içerisi konfeti doluydu.” sözleriyle olaya bir açıklama getiriyor.

İlginiz Çekebilir

Serap Yılmaz

Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları okuyuculara aktarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu