Eski Saatlerden Yapılmış Harika Heykeller

Eski Saatlerden Yapılmış Harika Heykeller
pomeranian boo fiyatları

Bir saat koleksiyoncusu topladığı saatler arasından bozuk olanları bir şekilde değerlendirmeyi düşünüyor ve aklına onlardan heykel yapmak geliyor. Yaptığı heykelleri Instagram hesabından paylaşınca dünya çapında tanına biri haline geliyor.

 

20 yıldan fazladır saat koleksiyonu yaapan Dan Tanenbaum isimli bir girişimci topladığı saatler arasından bazen bozuk saatler çıkınca bazende elindeki saatler bir şekilde bozulduğunda yapılamıyorsa onları değerlendirmeyi düşünüyor. Bu sırada bu saatlerin yaşamlarına yeniden devam etmeleri gerektiğine karar vererek onlardan küçük heykeller yapmayı planlıyor.  İlk olarak bazı saat parçalarından küçük bir motorsiklet yapıyor ve bundan sonra durdurulamaz şekilde heykellerini yapmaya devam ediyor.

Bir heykeli yapması, o heykelin büyüklüğü, detayları ve özelliklerine göre ortalama 30 ile 50 saat arasında sürüyormuş. Son bir kaç yıldır ise iyice detaylı heykeller üretmeye başlıyor bunların arasında kamera, yıldız savaşları karakterleri ve kafatası gibi bir çok modeller yer alıyor.

Ayrıca Bknz.  3000 adet Oreo kullanılarak yapılmış harika Game of Thrones başlangıç introsu

İşte o heykellerden bazıları;