Ağzınızı Açık Bırakacak Güzellikte 3D Grafiti Çalışmaları

3D Graffiti çalışmaları
pomeranian boo fiyatları

Sokaklarda boş duvarlarda yapılan grafiti çalışmalarını görmeye alışkınız. Bazı genelde bir yazı veya karikatür gibi çizimlerden oluşan bu çalışmalar çoğunlukla hoşumuza gider ve güzel görüntüler ortaya çıkartıyor. Fakat bazı grafiti çalışmaları ağzımızı açık bırakmaya yetiyor.

Yazımızda tamda bizi şaşırtan grafiti çalışmalarından bahsedeceğiz. Dünyaca ünlü grafiti sanatçısı Sergio Odeith, yaptığı 3 boyutlu grafiti çizimleriyle görenleri şaşırtmaya devam ediyor. Boş bulduğu duvarlara ve yapılara tam uygun olarak 3 boyutlu çizimler yapan ünlü sanatçı, eserlerini sosyal  medyada paylaştıktan sonra dünyanın her yerinde tanınmaya başladı. Paylaşımlar yapılmaya başladıktan bir süre sonra takipçileri bir sonraki çalışmasının ne olacağını merakla beklemeye başladı.

Olağanüstü 3B çizimler yapmakla tanınan sanatçı, bu kez çalışmasında bir beton bloğu terk edilmiş bir otobüse dönüştürmek için sprey boya kullanmaya karar verdi. Detaylar o kadar etkileyici ki, projenin bitmiş fotoğraflarına ilk kez bakanlar, gerçekten bir otobüse baktıklarına inanıyorlar. İşte o çalışması ve diğer çalışmalarının yer aldığı harika fotoğrafların önceki ve sonraki hallerini aşağıdaki galerimizde görebilirsiniz.

Ayrıca Bknz.  Dünyada Eşi Benzeri Olmayan Düğün Fotoğrafları ve Albümü