KarikatürKomedi - EğlenceListeler

Pazartesi Sendromunu En Güzel Anlatan Komik Karikatürler

Çalışanların en büyük korkulu rüyası olan pazartesi günü insanları bir çeşit bunalıma sokmaktadır. Pazartesi günü yapılan bu psikolojik savaşın adına da pazartesi sendromu denmiştir. Pazartesi sendromu o kadar etkilidir ki, cuma günü tatile çıkarken bile pazartesi geleceğinin haberini vererek bütün hafta sonu çalışanın aklındaki yerini korur ve yine pazar akşamı olduğunda çalışanın bütün keyfini kaçırır.

Pazartesiye bu kadar büyük bir yük bindirilmesinde gariban pazartesinin hiç bir suçu yok diyelim o mu dedi pazartesi hafta başlasın diye. Neyse bu konuda yeterince saçmaladıktan sonra ünlü karikatüristler ve kendi halinde ki vatandaşların yaptığı çizimleri bir araya getirerek en güzel ve en komik pazartesi karikatürlerini sizler için bir araya getirdik.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@lafmacun.net mail adresimden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu