GWENT Thronebreaker Oyun İncelemesi

pomeranian boo fiyatları

GWENT, iki kişinin deste yapıp, bu destelerden en güçlüsünün kazanmasına odaklanıyor. Ancak ortada ne mana, ne de can var. Konumuz tabii ki GWENT’in kendisi değil. CD Project RED, Gamescom 2017’de oyunun takipçilerine efsanevi bir haber verdi: GWENT: Thronebreaker

Thronebreaker, yeni bir senaryo ve iki Kuzey Krallığı’nın kraliçesi olan Meve’in hikayesini gözler önüne seriyor. Meve, oldukça güçlü ve elini kana bulamaktan korkmayan bir kraliçe. Zamanında Geralt’a Yaruga Köprüsü Savaşı’nın ardından şövalyelik vermişti. Geralt’ın, Geralt of Rivia adı da tam olarak bu hikayeden geliyor; çünkü Meve’in ülkesi Rivia ve Lyria. 

Hikaye, 15 saatlik uzunlukta olacak ve Hearts of Stone’dan bol bol diyalog içerecek. Oyunu, Hearthstone’un tavern brawl’ları veya One Night in Karazhan genişlemesi gibi düşünebilirsiniz. GWENT Thronebreaker’da bir yandan düşünce provoke etme arayışlarına girerken, kaynaklar toplamak ve bir yandan da oyunun kurallarını çılgınca beklenmedik biçimde değiştiren, özel yapılmış hikaye savaşlarına girmekle birlikte Witcher dünyasının yeni ve daha önce hiç görülmemiş bölümlerini keşfedeceğiz.

Ayrıca Bknz.  Birbirinden Komik ve Tehlikeli Düşme Anları