Gündelik Nesneleri Keyifli Karaktere Dönüştüğü 40 Karikatür

pomeranian boo fiyatları

Normal şartlarda her gün ortalıkta görünen ve hiç dikkatinizi çekmeyecek bir çok nesnenin oldukça yaratıcı bir göz ve muhteşem bir hayal gücü ile çok farklı şeylere dönüşebilir. Normalde anlamsız bir şekilde duran bir prizin az bir oynama ile yüzünüzde gülümseme oluşturacak neşeli bir elektrik prizine dönüşebilir ya da oldukça özgün duran bir musluk görebilirsiniz. 

Bir Fransız sanatçı olan Gilbert Legrand sadece başkalarına görünmeyenleri görmekle kalmaz, zihinlerini eğlenceli hale getirmelerine yardımcı olmak için örnekleme ve karikatür yeteneklerini kullanır. Legrand sade gündelik nesnelere büyüleyici karakter karikatürlerine dönüştürerek daha ilginç ve göze hoş gelen bir görünümler veriyor. Aşağıda göreceğiniz harika tasarlanmış eğlenceli karikatürlerde ne demek istediğimizi göreceksiniz.

Bu içeriğimizi gördükten sonra eminim izde okulda veya ofise artık hiç bir nesneyi sadece normal haliyle görmeyeceksiniz ve sizde kendi karikatürlerinizi yapmaya çalışacaksınız. Eğer kendinizde çizim yaparsanız isterseniz sitemize ekleyebilirsiniz, isterseniz de bize yollayın biz ekleyelim.

Ayrıca Bknz.  En Etkileyici Tasarıma Sahip 10 Vücut Boyama