Portakal Maskesi Tarifi

Portakal Maskesi Tarifi
pomeranian boo fiyatları

En etkili cilt bakım maskesi denildiğinde akla ilk gelen maskelerden bir tanesi de hiç şüphesiz portakal maskesidir. Özellikle siyah nokta ve sivilce problemi bulunan kişilerin adeta vazgeçilmezi olmayı başaran Portakal maskesi ile sizde muazzam sonuçlar elde edebilir ve cilt sorunlarınıza son verebilirsiniz.

Son derece kolay bir şekilde hazırlanabilen portakal maskesi ile sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. Pürüzsüz bir cildiniz olsun İstiyorsanız siz de Portakal maskesi tarifinden faydalanabilirsiniz.

Malzemeler

Portakal maskesi tarifini hazırlayabilmek için ihtiyacınız olan bir portakal ve bir çay kaşığı kabartma tozudur.

Hazırlanışı

Portakal maskesi tarifini hazırlamak için ilk olarak Portakalı rendelemeniz gerekmektedir. Rendeleme işleminin ardından Portakalı havanda güzelce dövmelisiniz. İçine bir çay kaşığı kabartma tozu eklemeli ve macun kıvamına yakalayana kadar karıştırmayı sürdürmelisiniz.

Uygulanışı

Portakal maskesini cildinizi yumuşak hareketlerle sürmelisiniz. Karışımın cildinize nüfus edebilmesi için bir saat kadar yüzünüzde kalması gerekmektedir. Bir saat sonra erdiğinde ise ılık su kullanarak karışımı yüzünüzden çıkartmalısınız. Bu mükemmel maske tarifi haftada 3 defa uygulanabilmektedir. Kadınların doğal cilt bakımı yapmak için yararlandığı portakal maskesi tarifi siyah nokta ve sivilce gibi yaygın cilt sorunlarının yok edilmesinde önemli rol oynamaktadır. Evde doğal cilt bakımı yapmak isteyenler portakal maskesinin mükemmel etkilerini mutlaka değerlendirmelidir.

Ayrıca Bknz.  İnsanlar Neden Aldatır?