Dünyanın En İyi 10 Üniversitesi

pomeranian boo fiyatları

10. University of Oxford

University of Oxford

Listemizin 10. sırasında İngiltere’de bulunan Oxford Üniversitesi dünyanın en iyi üniversiteler sıralamasında 10. sırada yer alıyor.

9. University of Chicago

University of Chicago

Listemizin 9. sırasında Amerika’da yer alan Chicago Üniversitesi dünyanın en iyi üniversitesi sıralamasında 9. sırada yer alıyor.

8. Columbia University

Columbia University

Listemizin 8. sırasında Amerika’da yer bulan Columbia Üniversitesi dünyanın en iyi üniversiteleri listesinde 8. sırada yer alıyor.

7. Princeton University

Princeton University

Listemizin 7. sırasında Amerika’da bulunan Princeton Üniversitesi 2016 yılının en iyi üniversitelerinin sıralaması içerisinde 7. sırada yer alıyor.

6. California Institute of Technology

California Institute of Technology

Listemizin 6. sırasında Amerika’da olan California Teknoloji Üniversitesi dünyanın en iyi 10 üniversitesi sıralamasında 6. sırada yer alıyor.

5. University of Cambridge

University of Cambridge

Listemizin 5. sırasında İngiltere’de buludurulan Cambridge Üniversitesi dünyanın en iyi 10 üniversitesi sıralamasında 5. sırada yer alıyor.

4. Massachusetts Institute of Technology (MIT)

Massachusetts Institute of Technology (MIT)

Listemizin 4. sırasında Amerika’da yer almış MIT Üniversitesi dünyanın en iyi üniversitelerindeki sıralamasında 4. sırada yer alıyor.

3. Stanford University

Stanford University

Listemizin 3. sırasında Amerika’da bulunan Stanford Üniversitesi dünyanın en iyi üniversiteler listesinde 3. sırada yer alıyor.

2. University of California, Berkeley

University of California, Berkeley

Listemizin 2. sırasında Amerika’da yer bulan California Berkeley Üniversitesi dünyanın en iyi üniversitesi sıralamasında 2. sırada yer alıyor.

1. Harvard University

Harvard University

Listemizin 1. sırasında Amerika’da bulunan Harvard Üniversitesi dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında 1. sırada yer alıyor.

Ayrıca Bknz.  Yılbaşının En Güzel Olduğu Büyüleyici Şehir Moskova