ListelerOyun Dünyası

Life is Strange: Before the Storm Oyun İncelemesi

Babasını kaybettiği ve giderek uzaklara savrulduğu bu zor günlerde Chloe’nin en büyük destekçisi ise ilk oyun boyunca kayboluşunun ardındaki gizemin peşinden koştuğumuz Rachel Amber. Before the Storm bu ikilinin tanışması ve arkadaşlığı üzerine olabilir ancak her şey bu kadar basit değil. 

Gamescom fragmanında hemen fark edeceğiniz gibi Chloe’nin babası bir trafik kazasında ölüyor ve biz bunu zaten biliyoruz. Bilmediğimiz şey ise kazanın bir trenin çarpması neticesinde gerçekleştiği ve o sırada Chloe’nin aracın arka koltuğunda olduğu. Şimdi durun, bir dakika… İlk oyunda Max geçmişe döndüğünde olaylar böyle gelişmiyordu sanki? En azından o olay olduğunda Chloe de evde, bizim yanımızdaydı,öyle değil mi?

Peki bizim izlediğimiz o görüntü neydi? Yapımcının böyle korkunç bir hata yapmayacağını hepimiz biliyoruz, demek ki işin içinde bir iş var. Ya bu gördüğümüz bir kabustan ibaret, ya da zaman başka yerlerde bir şekilde tekrar kırıldı. Hepsini bu dergiyi okuduğunuz sıralarda öğrenmiş olacağız.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon işletim sistemi

İşlemci: Intel Core 2 Duo E4600 2.4GHz ve ya AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5000+ 

RAM: 4 GB 

Gerekli Boş Depolama Alanı: 14 GB

Ekran kartı: NVIDIA Geforce GTX 650 – AMD Radeon R7 250

DirectX: DX 11

Önerilen Edilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win 10 64

İşlemci: AMD FX-6100 – Intel Core i3-4370 veya daha üst versiyonları

RAM: 6 GB

Gerekli Boş Depolama Alanı: 14 GB

Ekran kartı: NVIDIA Geforce 1050 veya AMD Radeon RX 460 ya da  (En az 3 GB belleğe sahip bir ekran kartı modeli)

DirectX: DX 11

LIFE IS STRANGE 2 Before The Storm Trailer E3 2017

Life Is Strange Before the Storm 20 Dakikalık Gameplay videosu

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu