EDİTÖR BAŞVURU
HaberlerListeler

LG K12+ Tasarımı ve Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

LG K12+ Tasarımı ve Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

LG nin yeni tepe modeli LG G8 ThinQ  modeliyle ilgili bir çok sızıntı internette dolaşırken bu sefer ortaya LG’nin giriş seviyesi serisinden LG K12+  modeliyle ilgili tasarım ve teknik özellikleri ortaya çıktı. Giriş seviyesine hitap edecek olan yeni telefonun nasıl bir tasarımla çıkacağı ve ne gibi özelliklerde olacağı öğrenildi.

LG K12+ Helio P22 yonga setiyle piyasaya çıkacak

LG K12+ modelinde MediaTek tasarından üretilen  MT6762 işlemci kullanılacak. Bu işlemcinin piyasadaki adı ise Helio P22 olarak biliniyor. Genelde giriş seviyesi akıllı telefonlarda kullanılan bu işlemciyi daha önce Nokia 3.1, Xiaomi Redmi 6 ve Vivo Y93s gibi akıllı telefon modellerinde görmüştük. 3 GB RAM kullanılacak telefon, 722×1440 çözünürlüğünde ekran ile ve Android 8.1 işletim sistemiyle kutusundan çıkacak.

Cihaza ait oluğu belirtilen render görüntüsünü incelediğimizde ise artık piyasada alışılan bir çok telefona göre daha kalın alt ve üst çerçeveler yer alıyor. Telefonun arka kısmının nasıl oluğunu ise şimdilik bilmiyoruz.

LG K12+ Fiyatı ne kadar olacak?

Henüz fiyatıyla ilgili bir açıklama yapılmadı fakat 300 – 350 $ bandında olacağını söyleyebiliriz, tabi bu Çin’li rakip firmalarla kıyaslandığında oldukça yüksek bir fiyat zira bu fiyatlara veya çok az biraz üstünde fiyatlarla Çin’li markalara ait tepe model telefonlar alınabiliyor.

İlginiz Çekebilir

Martin Luther King

Martin Luther King, Jr., Afrikalı-Amerikalı Baptist papaz ve Amerikan yurttaş hakları hareketi önderi. Dünya genelinde şiddet karşıtı ve ırksal eşitlik görüşleriyle tanınmaktadır ve 1964 yılında Nobel Barış Ödülü'nü kazanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu