HaberlerListeler

LG G8’in Tasarımını Ortaya Çıkaran Görseller Yayınlandı

LG, Şubat 2019’da İspanya’nın Barcelona şehrinde düzenlenecek olan 2019 Mobil Dünya Kongresi‘ne katılacağını belirtmişti. Mobil bölümde sürekli zarar eden Güney Koreli şirketin düzenlenecek etklinkte yeni amiral gemisi modeli LG G8‘i tanıtacağı düşünülüyor.

LG’nin yeni akıllı telefonuyla ilgili bir çok detay ortaya çıkmıştı fakat telefonun nasıl bör görüntüye sahip olacağıyla ilgili bir sızıntı olmamıştı. Fakat 91Mobiles ve OnLeaks işbirliği ile cihaza ait render görüntüleri ortaya çıktı.

Paylaşılan görsellere baktığımızda telefonda cam – sandviç tasarımda olacağı belli oluyor. Fakat tasarımda bazı farklılıklar söz konusu. Cihazın arka kısmında yer alan kamera modülü kasaya yatay olarak yerleştilmiş görünüyor ve otofocus özelliğininde bulunmadığı görülüyor. Artık ekrana entegre görmeye alıştığımız parmak izi okuyucu LG G8’de arka kısımda yer alıyor.

Kasanın arka kısmında çift arka kamera detayı görülüyor

Kasanın arka kısmında çift arka kamera detayı görülüyor

Bütün markalar artık 3 veya 4 arka kamera ile piyasaya çıkarken LG G8’de çift kameranın olması ilginç bir detay olmuş. LG daha önce pisayaya sürdüğü LG V40 ThingQ modelinde bile üç kamera bulunuyordu. Telefonun ön kamerasında ise çift lens yer alıyor. LG G8 boyutları ise 152 x 72 x 8.4 mm olduğu belirtiliyor.

Telefonun alt kısmında USB Type-C portu, 3.5 mm kulaklık girişi ve hoparlör ızgarası yer alıyor. Google asistan için sol kısma bir tuş yerleştirilmiş. Bu tuşun altında ses açma ve kapatma duşu yerleştirilmiş.


pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu