HaberlerTeknoloji

Lenovo Legion 2 Pro, SD 888 ve 16GB RAM ile Geliyor

Lenovo Legion 2 Pro modeli Snapdragon 888, 16GB RAM, 144 Hz AMOLED ekran ile gelecek olan en güçlü oyuncu telefonlarından biri olacak.

Lenovo, geçen yıl piyasaya sürdüğü ve satışlarından memnun kaldığı Legion Pro modelinin yeni versiyonu Legion Pro 2 modelini tanıtmaya hazırlanıyor.

Snapdragon 888 yonga seti kullanılan modelde daha iyi ve sürdürülebilir performanslı kullanım için yenilenmiş soğutma sistemi yer alıyor. Geekbench testinde ortaya çıkan Lenovo L70081 model isminin Legion Pro 2 modeli olduğu söylenen cihazda 16 GB RAM kullanıldığı görülüyor.

Lenovo L70081 Geekbench

İlgili Makaleler

Lenovo L70081 Geekbench sonuçları

Test sonuçlarına baktığımızda Geekbench testinde şimdiye kadar görülen en yüksek skorlardan birisini aldığını söylemek gerek. Tek çekirdek ve çoklu çekirdek testlerinde 1.129 ve 3.763 puan aldı. Detaylara baktığımızda cihaz kutusundan Android 11 ile çıkacak.

Diğer teknik özelliklerine bakarsak, Lenovo oyun telefonundda 144 Hz tazeleme hızına sahip AMOLED ekran, UFS 3.1 depolama alanı, LPDDR5 bellek ve 5.000 mAh batarya yer alıyor.

Kaynak

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu