Haberler

Las Vegas Saldırısında Ölü Sayısı Hızla Artıyor

ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenen bir müzik festivali ülkenin gördüğü en kanlı saldırılardan birisinin merkezi oldu. Saldırı olayı Mandalay Bay Casino yakınlarında düzenlenen country muzik festivaline bir saldırganın otomatik silahla saldırmasıyla kan gölüne döndü. Yaşanan olayda şimdiye kadar en az 50 kişi hayatını kaybederken, 200 den fazla kişinin hastanelere kaldırıldığı ve bir çoğunun hayatı tehlikeyi atlatamadığı açıklandı. 

Vegas polisinin olaya müdahalesinden sonra saldırganın otelin 32. katında ölü ele geçirildiği belirtildi. Olayı geçekleştiren saldırganın 64 yaşında Stephen Paddock isimli beyaz erkek olduğu açıklandı.

Vegas polis şefi olan Joseph Lombardo, olayın bir örgütle alakası olmadığı, saldırganın “yalnız kurt” tarzı bir saldırı olduğunu düşündüklerini belirtti.

Saldırganın Fotoğrafı

Saldırganın Fotoğrafı

Olay sırasında Las Vegas’ta saldırıya yakın bir konumda bulunan sosyal medya fenomeni ve Abd’li profesyonel poker oyuncusu Dan Bilzerian’da olay yerinden kaçma görüntüsünü paylaştı ve  “Aman Tanrım! Bir kız kafasından vuruldu” diye belirtiyor.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu