HaberlerListeler

Kutusu 550 Liraya Satılan AirPods 2’nin Fiyatı Belli Oldu

Kablosuz kulaklık trendini başlatan firmalardan biri olan Apple’ın üretmiş olduğu AirPods 2’nin satış fiyatı belli oldu. Şarj yapma amacıyla kullanılan kutusu 550 liraya satılan AirPods 2, fiyatıyla herkesi şaşırttı.

AirPods 2 Fiyatı 1.399 Lira

Şuan için Apple’ın online mağazası üzerinden satılan bu kulaklık tamı tamına 1.399 liraya satışa sunuldu. Fiyatın abartılı olduğunu düşünen birçok Apple kullanıcısı bulunuyor ancak buna rağmen AirPods’lar büyük bir ilgi görüyor. Ancak 1.399 liraya satılan AirPods 2’nin kablosuz şarj kutusu ile birlikte olduğunu hatırlatmakta fayda var. Kablosuz şarjı desteklemeyen ve USB girişi ile şarj olan AirPods 2 ise 1.099 Türk Lirası fiyat etiketine sahip.

Özellikler Geliştirildi

Yeni çıkan AirPods 2 serisinde önceki sürüme oranla 2 kat daha fazla konuşma süresi vaat ediyor. Ayrıca AirPods aktif durumda iken “Hey Siri” komutunuz ile birlikte kişisel asistanınıza anında erişebilirsiniz. Sesli komutlar ile birlikte şarkı değiştirme, arama ve mesaj gönderme gibi birçok özelliğe sahip olacaksınız.

Apple şirketinin fiyat politikasından kullanıcılar oldukça şikayetçi. Özellikle ülkemizde cihazlara binen ağıt vergilerle birlikte bunları almak daha da zor hale geliyor. Bu yüzden ülkemizde satışının düşük kalması beklenmekte.

Henüz Fiziksel Mağazalara Gelmedi

Yeni çıkmış olan AirPods’lar şuan için sadece online mağaza üzerinden satın alınabiliyor. Önümüzdeki hafta da dünya genelindeki Apple mağazalarında AirPods 2 serisi satışa sunulacak. Ülkemize de diğer ülkelerle aynı zamanda gelmesi bekleniyor.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu