ListelerTasarımlar ve Sanat

Kurtarılan Karaborsa Hayvanlarının Güzelliğini 10 Görkemli Fotoğrafla Portreledi

1 kurt

1 kurt

İzci, 5 yaşında bir kurt  köpek melezi olup o anda omurganın daralmasıyla uğraşmaktadır. Kurt olan bir hayvana karşı en şaşırtıcı tutumu vardır. Herkese dostça yaklaşıyor ve Vasquez Rocks’da çekişmeli savaş  ve uzun yürüyüşlere kavuşuyor. İzci, tıbbi bir sorunu olduğunu ve uzmanlaşmış bir eve ihtiyaç  duyduğunu fark ettikleri film endüstrisinden geldi.

İlgili Makaleler

2 Afrika aslanı

2 Afrika aslanı

Monzo, orijinal Animal Tracks ailesinin kalan son hayvanlarından biridir. O, Afrika’nın orta boy kedisi olan 11 yaşında bir Afrikalı Serval. Ona yasadışı olarak Balık ve Oyun tarafından el konan biri tarafından el konuldu. Tatlı yaşlı bir adam, daima biraz sevgi arıyor ve türünün büyük bir çiftliği büyükelçisidir.

3 Bengal kedisi

3 Bengal kedisi

Bengal Kedisi Cheshire şimdi yaklaşık 11 yaşında ve hayatında birkaç sahip bulunuyordu. Sonuncusu yoğun bir insandı ve Cheshire, sahiplerine daha fazla zamana ihtiyaç duydu. Zevk aldığı yerden kek ve çiş gibi olumsuz şeyler yapmaya, perdeleri ve yatak takımlarını parçalamaya ve hatta diğer evcil hayvanlara saldırmaya başladı. Bu, kısmen evcil ve egzotik olan hayvanlar için ortak bir hikaye. Artık yeni en yakın arkadaşı Serval Monzo’yla Hayvan Parçaları’ndaki 200 metrekarelik kedi evinde yaşıyor.

4 Sincap maymunu

4 Sincap maymunu

Luke 7 yaşında bir Sincap Maymunudur. Özel sektöre aitti ve başka bir maymunla kavga ettiler, bu da bütün parmaklarını sağ elinde kaybetti. Hayatının sevgisi olan Prenses Leia ile yaşıyor, huzur dolu olsa da, ara sıra Animal Tracks bayanlarıyla flört ediyor.

4 Kirpi

4 Kirpi

Porcupine Quillamenia (resimde gösterilen) ve kocası Al Sharpton, 2008’den beri Hayvan Parçaları’nda mutlu bir şekilde yaşıyorlardı. Başka bir tesiste artı hayvan vardı, yani bu tesis zaten yeterince sahibiydi ve başkalarına ev bulmak için çalışıyorlardı. Quillamenia ve Al, uzun yürüyüşler için çıkıp kendileri için kendi maymun çocuğunu çoğu zaman kurtaracak olan maymunları ziyaret etmek ister.

5 Kanguru

5 Kanguru

Mavi aile yaklaşık 2 yaşında. Arizona’dan daha önce sahip oldukları ve sahibinin bilinmeyen sebeplerden dolayı onlardan vazgeçtikleri geldi. Ayakkabı bağı ve maymun çayı seviyorlar ve bu sonbaharda bir çimen bahçesi için umut ediyorlar. Mavi aile, yerel domuz gribiyle aynı ailede, Güney Amerika’ya özgü bir kemirgen ailesidir.

5 kinkajuar

5 kinkajuar

Bal Ayısı ve Luna Kinkajous’tur. Bal ayısı üç yaşında ve bir yıllık bir Luna’yu benimsiyor. Honey Bear, başka bir tesisteki Florida’da fazladan bir hayvandı. Luna, Minnesota’da yaşarken annesinin saldırısına uğradı. Onlar, gecenin koruyucularıdır, Hayvan Parçaları’ndaki gece yarısı temsilcilerinden biridir.

6 beyaz papağan

6 beyaz papağan

Jake ve Cami, daha önceden sahip oldukları köpek yavrularından biridir. Evcil hayvan sahipleri, çeşitli nedenlerden ötürü artık onlarla ilgilenemezler. Bu ikisi, şimdiye kadar tanıştığınız en güzel cockatoos bazılarıdır. Hayvan Parçaları çalışanlarıyla öğle yemeği yemeyi seviyorlar ve Queen ve Blue Swede gibi müzik gruplarının keyfini çıkarıyorlar. Aşk konuşuyor, şarkı söylüyor ve çığlık atıyor.

7 gülüç koko kabura

7 gülüç koko kabura

Bam-Bam, Laughing Kookaburra’da yetişen ve yaklaşık 9 yaşında esir alınan bir kişidir. Başka bir kuş tarafından saldırıya uğradı ve gagasının alt kısmını kaybetti. Artık kutsal bölgeye bağımlı olup gagasını yeterince kısa tutup içeceği ve yemesi için bağımlı kalmıştır. O Hayvan Parçaları’nın sesi.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu