Faydalı BilgilerListeler

Küçükçekmece’de ikinci el eşya alan kişiler

Evlerde veya işyerlerinde sıfırdan alınan eşyalar en fazla 5 yıl yeni olarak kullanılmaktadır. Zamanla eskimekte ve yenisi ile değiştirilmek istenilmektedir. Firmamız 1983 yılından beri İstanbul’un bir çok ilçesine ikinci el eşya alım hizmeti vermektedir. Firmamızın hizmet verdiği bir ilçe de Küçükçekmece ilçesidir. Küçükçekmece ilçesinde oturuyor ve eski eşyalarımı satmak için kaliteli ve eski eşyalara yüksek ücretler ödeyen bir firma arıyorum diyorsanız http://www.ikincielesya-istanbul.com adresinden bizlere ulaşınız. Sizlerin eski diyerek kullanmak istemediğiniz eşyaları değerinden yüksek fiyatlar belirleyerek sizlerden almaktayız.

İkinci El Eşyalar İçin Yüksek Ödemeler

Firmamız yıllarca kullanmış olduğunuz ve artık yenisiyle değiştirmek istediğiniz eşyalarınızı nakit ücret karşılığında sizlerden almaktadır. Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bizlere Whatsapp numaramız olan 0535 240 90 30 üzerinden göndererek teklif alabilirsiniz. Fotoğrafları inceledikten beş dakika sonra sizlere ulaşarak, eşyalarınız için belirlemiş olduğumuz fiyatları sizlere bildirmekteyiz. Vermiş olduğumuz fiyatları kabul etmeniz durumunda sizlerden adres bilgilerini alarak, adresinize araç ve personel göndermekteyiz. Personellerimiz monteli eşyalarınızı sökerek taşıma işlemlerini yapmakta ve ev ortamınızda dağınıklığa yol açmadan titiz çalışmaktadır. Tüm eşyalarınızı satmak için firmamızın internet sitesinden veya telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Küçükçekmece’de İkinci El Eşyalara Yüksek Fiyatlar

Firmamıza Küçükçekmece’de kullanılmış eşyalarını satmak isteyen herkes ulaşabilmektedir. İnternet sitemiz üzerinde bulunan tıkla teklif al butonu ile veya online destek bölümümüz aracılığıyla eşyalarınızın fiyatını öğrenebilirsiniz. Firmamız ikinci el eşyalarınıza en yüksek fiyatları vermekte olan ve verdiği sözü tutan bir firmadır. Eşyalarınıza vermiş olduğumuz fiyatları beğenmeniz durumunda adresinize gelerek eşyalarınızı almaktayız. Yüksek ücretlerimiz ve hızlı çalışmalarımızla İstanbul Küçükçekmece ikinci el eşya alım işlerimizle, müşterilerimizin takdirini ve beğenisini toplamaktayız. Çamaşır, bulaşık makinalarınız, televizyon, uydu alıcısı gibi elektronik cihazlarınız için en yüksek fiyat tekliflerini firmamızdan alabilirsiniz.

Eski Eşyalarınızdan Kurtulun

Yıllardır kullandığınız ve artık kullanmak istemediğiniz tüm ikinci el eşyalarınızı yüksek ücret ödeyerek sizlerden alıyor ve bu eşyaların yer işgal etmesinden sizleri kurtarıyoruz. Ayrıca ev ortamınızı ferah bir hale getirmenizi sağlayarak temizlik yapmanızı kolaylaştırıyoruz. Satmak istediğiniz tüm eşyalarınızı, eşyalarınızın bulunduğu adrese gelerek sizlerden yüksek ücretler karşılığında satın alıyoruz. Ev ortamınızı ferahlatmak ve eskiyen eşyalarınızın yerine yenisini almanız için firmamıza Whatsapp, internet ve e mail üzerinden ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece’de Kullanılmış Eşya Alımı

Eski evinizden yeni bir eve taşınmanız durumunda, eski eşyalarınızı bu yeni eve taşımak istememeniz ve yeni evinize yeni eşya alma düşüncesinde olduğunuzda, yeni eşyalarınıza peşinat olarak bizden aldığınız ücreti ödeyebilirsiniz. Firmamız kullanılmış olan eşyalara en yüksek ücreti ödeyerek satın alan, en kaliteli firmadır. Satmak istediğiniz ürünlere en yüksek ücretleri firmamız vermekte ve kısa süre içinde eşyalarınızı bulunduğunuz adrese gelerek satın almaktadır. İkinci el ürünlerinizi satarak para kazanmak için firmamızla iletişim kurunuz.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu