HaberlerTürkiyeYaşam

Koronavirüs’ten ölen kişi sayısı 75’e yükseldi

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, ülkemizde görülen coronavirüs salgını sonucunda bugün kaybettiğimiz 16 hastamızla birlikte toplam 75 can kaybı yaşadığımızı belirtti. Toplam vaka sayısı ise 3629 oldu.

Koronavirüs'ten ölen kişi sayısı 75'e yükseldi

 

Artık her akşam güncel koronavirüs vakası ve bu salgın neticesinde hayatını kaybeden kişi sayısını duymayı beklediğimiz açıklama Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, tarafından yapıldı. Koca açıklamasında 16 hastamızı kaybettik. Bu sonuçlarla can kaybımız 75’e, hasta sayımız 3.629’a ulaştı.” şeklinde ifade etti.

fahrettin koca twitter paylaşımı

Bakan Koca’nın sosyal medya paylaşımında; “Test sayımız dün 5.035’ti. BUGÜN 7.286 olarak gerçekleşti. 1.196 yeni tanı kondu. Hastalar ve temas çevreleri izole edildi. 16 hastamızı kaybettik. Bu sonuçlarla can kaybımız 75’e, hasta sayımız 3.629’a ulaştı. Sizi ısrarla tedbirleri uygulamaya davet ediyorum.” ifadeleri yer aldı.

pomeranian boo fiyatları

Serkan Kara

27 Yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum, genelde takip ettiğim konularda ki fikirlerimi burada yazılarımla sizlere aktarmaya çalışıyorum. Bana ulaşmak isterseniz mail adresim: Skara@lafmacun.net

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu